20.2 C
Ankara
21 C
İstanbul
26 C
İzmir
28 Eylül 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıÜcretsiz aşı yolculuğu eylül sonuna uzatıldı

  Ücretsiz aşı yolculuğu eylül sonuna uzatıldı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Uber Türkiye’de aşı hastanelerine ücretsiz aşı yolculuğu kampanyasını eylül ayı sonuna uzattığını duyurdu

  Uber, Türkiye’de mayıs ayında başlattığı aşı hastanelerine ücretsiz yolculuk kampanyasını kullanıcıların devam eden yoğun ilgisi üzerine eylül ayının sonuna kadar uzattığını duyurdu.

  Uber’in başlattığı UberAşı kampanyası çerçevesinde uygulamayı kullananlar İstanbul, Ankara ve İzmir’deki özel ve devlet hastanelerinde bulunan aşı merkezlerine hem birinci hem de ikinci doz için gidiş dönüş olmak üzere toplam dört kez ücretsiz yolculuk yapabileceği duyuruldu.

  UBERAŞI koduyla yolculuk başına 40 liraya kadar geçerli olan kampanyadan kendi aşı randevunuza gidip gelmek veya aşı olacak bir yakınınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için faydalanılabileceği belirtildi.

  HEDEFİMİZE KISA SÜREDE ULAŞTIK

  Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Bu özel projemiz için toplam 1 milyon lira bütçe ayırarak, aşı hastanelerine ücretsiz yolculuk imkanı sunmayı hedeflemiştik ve hedefimize kısa sürede ulaştık. Bu projeyle Türkiye’deki aşılama sürecine biz de bir katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Devam etmekte olan talep üzerine, kampanyamıza ek bütçe ayırmaya ve devam ettirmeye karar verdik. Türkiye’nin aşılama sürecine desteğimizi sürdürmek  amacıyla kampanyamızı eylül sonuna kadar uzatıyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler