TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
9.5 C
Ankara
13.9 C
İstanbul
16.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanTuzla'da fabrikada patlama; 3 ölü

  Tuzla’da fabrikada patlama; 3 ölü

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Tuzla’da fabrikada patlama meydana geldi. Orhanlı sanayi bölgesinde 3 katlı vernik ve boya fabrikada yangın çıktı. Tuzla Kaymakamı Ali Akça, patlamada 3 kişinin öldüğünü açıkladı.

  Tuzla Orhanlı sanayi bölgesinde 3 katlı vernik ve boya fabrikasında patlama sonrası yangın çıktı. Fabrika önündeki araçlar ve çevredeki fabrikalarda büyük hasar oluştu. Zaman zaman patlamaların da meydana geldiği fabrikadaki yangına itfaiye müdahale etmeye çalışıyor. Yükselen dumanlar bir çok ilçeden görülüyor. Hasar havadan da görüntülendi.

  Zaman zaman patlamaların da meydana geldiği fabrikadaki yangına itfaiye müdahale etmeye çalışıyor. Yükselen dumanlar bir çok ilçeden görülüyor.

  Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Boya Vernikçiler Sanayi Sitesi’nde bulunan bir fabrikada yangın sonrası patlama meydana geldi. 

  Tuzla'da fabrikada patlama; 3 ölü
  Tuzla’da fabrikada patlama; 3 ölü

  Saat 13.00 sıralarında patlama sonrası yangın bitişikteki 5 fabrikaya daha sıçradı. Yangına müdahale için olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.  Zaman zaman patlamaların da meydana geldiği fabrikadaki yangına itfaiye müdahale etmekte zorlandı. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, 7 kişinin yaralandığını 3 kişiden ise haber alınamadığını ifade etti.

  Tuzla'da fabrikada patlama meydana geldi. Orhanlı sanayi bölgesinde 3 katlı vernik ve boya fabrikada yangın çıktı. Tuzla kaymakamı ali akça, patlamada 3 kişinin öldüğünü açıkladı.
  Tuzla’da fabrikada patlama meydana geldi. Orhanlı sanayi bölgesinde 3 katlı vernik ve boya fabrikada yangın çıktı. Tuzla Kaymakamı Ali Akça, patlamada 3 kişinin öldüğünü açıkladı.

  İstanbul itfaiyesinden yapılan açıklamada bitişik nizam 6 iş yerindeki  yangın yaklaşık 1 saatte kontrol altına alındı. İtfaiyenin soğutma çalışmaları devam ediyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler