TRY - Türk Lirası
EUR
15,2391
USD
13,4632
GBP
17,8893
CNY
2,1130
4.6 C
Ankara
11.5 C
İstanbul
7.7 C
İzmir
2 Aralık 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıTürkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buluyor

  Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buluyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buluyor; kazanan isimler iş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet, medya dünyasından seçilecek

  Türkiye Marka Zirvesi , 19 Kasım Cuma akşamı Maximum Group- Baynet İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirvede 5’inci Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin de sahiplerini bulacağı organizasyona iş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet, medya dünyasının zirvesindeki isimler katılacak.

  19 Kasım Cuma akşamı Maximum Group- Baynet İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleşecek Türkiye Marka Zirvesi’nde 5’inci Türkiye Altın Marka Ödülleri, sahiplerini bulacak. İş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet, medya dünyasının zirvesindeki isimlerin katılacağı zirve, “Güçlü Bir Türkiye İçin Türk Markalarını Seçin” sloganı ile gerçekleşecek. Organizasyonun sunuculuğunu ise Kadir Çöpdemir ve Özge Ulusoy üstlenecek.

  " ülkemize büyük değerler katan, alanında başarılı tüm markaları ağırlamak bizim için büyük onur olacak"
  ” Ülkemize büyük değerler katan, alanında başarılı tüm markaları ağırlamak bizim için büyük onur olacak”

  “ZİRVEDEKİ İSİMLER ARAMIZDA OLACAK”

  Türkiye Marka Zirvesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, yaptığı açıklamada, “Dünya ve ülkemiz, maalesef zor dönemlerden geçiyor. Biz her yıl olduğu gibi Türkiye’nin global markaları ile yerel markalarını bir araya getirmek için çalıştık. Türkiye’nin kültürel markalaşmasına büyük katkılar yapan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sayın Ahmet Misbah Demircan başta olmak üzere 85 marka, 67 gazeteci ve televizyon temsilcisi, 11 sanat temsilcisi ve cemiyet hayatının zirvedeki isimleri aramızda olacak” dedi.

  Organizasyona ev sahipliği yapan ana sponsor Maximum Group-Bynet İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bayram ise, “Bizler Maximum Group olarak böylesine geniş kapsamlı ve Türkiye’nin en prestijli markalarının yarıştığı bir mecrada tüm markalarımız ile destek vermekten dolayı çok mutluyuz. 51 ülkeye ihracat yapan bir grup olarak ülkemize büyük değerler katan, alanında başarılı tüm markaları ağırlamak bizim için büyük onur olacak” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler