20.2 C
Ankara
21 C
İstanbul
26 C
İzmir
28 Eylül 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanTürk Yıldızları zafer için gökyüzünde ay yıldız çizdi

  Türk Yıldızları zafer için gökyüzünde ay yıldız çizdi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar semalarında Türk Yıldızları zafer için gökyüzünde ay yıldız çizdi.

  Milli Mücadele’nin kilit şehri Afyonkarahisar, Büyük Taarruz’un 99’uncu yılını kutluyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında Türk Yıldızları, Afyonkarahisar semalarında büyük zafer için ay yıldız simgesi çizdi.

  Türk yıldızları zafer için gökyüzünde ay yıldız çizdi
  Türk Yıldızları zafer için gökyüzünde ay yıldız çizdi

  Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları, Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri çerçevesinde Afyonkarahisar semalarında gösteri yaptı. Dünyada 8 süpersonik uçakla gösteri yapan tek akrobasi takımı olan Türk Yıldızları, 6 uçağın yer aldığı bir gösteri gerçekleştirdi. Yaptıkları gösterilerle izleyenlerin dikkatini gökyüzüne çeken Türk Yıldızları, tarihi Afyon Kalesi ve üzerinde tur atarak Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşuna gökyüzünde özel ay ve yıldız figürü çizdi.

  Gösteriler için herhangi bir toplanma alanı oluşturulmazken, Afyonkarahisarlılar evlerinden, Hıdırlık mesire alanından ve yüksek binaların çatılarından uçuşları izledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler