15.9 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
22 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTunceli'de hurda okul kalorifer kazanı soruşturması

  Tunceli’de hurda okul kalorifer kazanı soruşturması

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Tunceli’de Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli 2 şube müdürünün kalorifer kazanını ihalesiz sattıkları iddiasına valilikçe soruşturma başlatıldı

  Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli 2 şube müdürünün tadilatta olan bir okulun tonlarca ağırlığındaki iki kalorifer kazanını ihalesiz sattıkları iddiaları üzerine valilik tarafından soruşturma başlatıldı.

  Tuncelide hurda okul kalorifer kazani sorusturmasi 2 - yerel haberler - haberton
  Tunceli’de hurda okul kalorifer kazanı soruşturması

  Tunceli Merkez Atatürk Ortakolu’nun onarım ve doğal gaz dönüşümü sırasında iddiaya göre, 10 tonluk 2 kalorifer kazanı kayboldu. Kentte hurdacılık yapan kişiler, okula ait kazanların ihalesiz bir şekilde bir meslektaşlarına satıldığını belirterek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayette bulundu. Yapılan araştırma sonrası iki şube müdürü kalorifer kazanlarını hurdacıya emanet olarak bıraktıklarını söyledi. Hurdacı kalorifer kazanlarının bir kısmını okulun önüne bırakırken, Tunceli Valiliği konuyla ilgili idari soruşturma başlattı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler