TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTSYD İzmir Koşusu'nu Fortissimum kazandı

  TSYD İzmir Koşusu’nu Fortissimum kazandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  TSYD İzmir Koşusu’nu Fortissimum isimli safkan kazandı. Koşu’da jokeyliğini Gökhan Gökçe’nin yaptığı Fortissimumö isimli tay birinci geldi.

  İzmir Hipodromu’nda 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilen ve 3 yaşlı 5 safkan İngiliz tayının katıldığı TSYD İzmir Şubesi Koşusu’nunda jokeyliğini Gökhan Gökçe’nin yaptığı Fortissimumö isimli tay birinci geldi. Koşuda Halis Karataş’ın jokeyliğini yaptığı So So Crazy ikinciliği, Mustafa Çiçek’in jokeyliğini yaptığı Ada Kızı ise üçüncülüğü elde etti.

  Tsyd izmir kosusunu fortissimum kazandi 1 - spor haberleri - haberton
  TSYD İzmir Koşusu’nu Fortissimum kazandı

  Koşunun ardından düzenlenen törende kazanan atın sahibi adına Nihat Sağlam’a plaketini, Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş verdi. Törene Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Merkez Mali İşler Sorumlusu Suavi Yardımoğlu, İzmir Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gözeten, İzmir Şube Akreditasyon Sorumlusu Nuran Gani ile İzmir Hipodrom Müdürü Cenk İşkara da katıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler