TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
25 Mart 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıTHY'den yabancı uçaklara ücretsiz bakım hizmeti

THY’den yabancı uçaklara ücretsiz bakım hizmeti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kahramanmaraş merkezli iki depremin ardından bölgeye destek için yurt dışından yardım malzemesi ve arama kurtarma ekibi taşıyan yabancı havayollarına ait uçaklara ücretsiz bakım hizmeti sunuyor.

İki büyük depremin ardından insani yardım ve arama-kurtarma ekiplerini deprem bölgesine ulaştırmak maksadıyla dünyanın dört bir yanından birçok sefer gerçekleştiriliyor. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. yurt dışından gelen insani yardım ve yardım ve arama-kurtarma ekipleri ulaştırmak üzere sefer gerçekleştiren uluslararası hava yollarına destek vermeye devam ediyor. Teknik A.Ş bu bağlamda yurt dışından gelen havayollarına ait uçakların  ücretsiz hat bakım hizmeti sunduğunu duyurdu. Şirket, şimdiye kadar Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Hollanda, Libya, Vietnam ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin de aralarında yer aldığı 10’dan fazla ülkenin hava yolu şirketine bakım hizmeti verdi.

Thyden yabanci ucaklara ucretsiz bakim hizmetiz - i̇ş dünyası - haberton
Thy’den yabancı uçaklara ücretsiz bakım hizmeti

YARDIM İÇİN ATILAN HER ADIMIN YANINDA OLACAĞIZ

Türk Hava Yolları Teknik. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Bayrak taşıyıcı olarak iştiraklerimiz ile tüm imkanlarımızı milletimiz için seferber ediyoruz. Bu kapsamda, ülkemize yardım eli uzatmak için yola çıkan uluslararası havayolu şirketlerine Türk Hava Yolları Teknik. A.Ş. işçiliği ücretsiz uçak bakım hizmeti sunuyor. Zor şartlarda dahi olsa Türk misafirperverliğini gösterecek, yardım için atılan her adımın yanında olacağız” dedi

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler