TRY - Türk Lirası
EUR
15,1175
USD
13,3646
GBP
18,1737
CNY
2,1076
-8.8 C
Ankara
7.7 C
İstanbul
7.3 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerTBMM Başkanı Şentop Madrid'de

  TBMM Başkanı Şentop Madrid’de

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  TBMM Başkanı Şentop Madrid’de İSİPAB) Koordinasyon Toplantısı toplantısında açılış konuşmasını yaptı

  TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Madrid’de Parlamentolar Arası Birlik (PAB) toplantısı kapsamında İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği (İSİPAB) Koordinasyon Toplantısı’nın açılış konuşmasını yaptı.

  Şentop, katar şura meclisi başkanı hassan bin abdulla al-ghanim ile heyetler arası görüştü.
  Şentop, Katar Şura Meclisi Başkanı Hassan bin Abdulla Al-Ghanim ile heyetler arası görüştü.

  Parlamentolar Arası Birlik (PAB) toplantısı için İspanya’nın başkenti Madrid’de bulunan TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Katar Şura Meclisi Başkanı Hassan bin Abdulla Al-Ghanim ile heyetler arası görüştü.

  Şentop, davetlilerle birlikte açılış öncesi aile fotoğrafı çektirdi.
  Şentop, davetlilerle birlikte açılış öncesi aile fotoğrafı çektirdi.

  TBMM Başkanı Şentop, APA Koordinasyon Toplantısı’na başkanlık etti

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Koordinasyon Toplantısı’na başkanlık etti.

  Parlamentolar Arası Birlik (PAB) 143’üncü Genel Kurulu’na katılmak üzere İspanya’nın başkenti Madrid’de bulunan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, genel kurul öncesinde Asya Parlamenter Asamblesi Koordinasyon Toplantısı’na başkanlık etti. Şentop, “Asya ülkeleriyle karşılıklı yarar temelinde kuracağımız ortaklıklarla, bölgesel ve çok taraflı Asya platformlarındaki aktif yaklaşımımızın, girişimci ve insani dış politika hedeflerimizin ileriye götürülmesine katkıda bulunacağına yürekten inanıyoruz” ifadesini kullandı.

  AİLE FOTOĞRAFINA KATILDI

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İspanya’nın başkenti Madrid’in ev sahipliğinde yapılan Parlamentolar Arası Birlik (PAB) kurumunun 143’üncü Genel Kurul toplantısının açılışına ve resepsiyona katıldı. Şentop, davetlilerle birlikte açılış öncesi aile fotoğrafı çektirdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler