TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
14.2 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaÖne ÇıkanTarım Kredi marketlerinde indirimli satış başladı

Tarım Kredi marketlerinde indirimli satış başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tarım Kredi marketlerinde indirimli satış başladı. Bağcılar’da bulunan markette sabahın erken saatlerinde kalabalık oluştu. 

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde 30’u aşkın üründe Indirim yapıldı. İndirimler bugünden itibaren geçerli oldu. Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, şeker, tavuk ürünler, tam yağlı süt, bal, zeytin çay, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu gibi ürünlerde fiyatlar düştü. Daha önce 5 kilosu 64 lira 50 kuruş olan un, bugün itibarıyla 50 lira oldu.

Ayçiçek yağında ise 5 litre yağ 162 lirayken, 146 lira 90 kuruşa düştü. 1 kilo çay ise 66 lira 90 kuruştan 59 lira 90 kuruşa düştü. Temizlik ürünlerinde de indirim yapıldı. 5 kilo toz deterjan 78 lira 90 kuruştan 64 lira 90 kuruşa düştü. Satışların başlamasıyla Bağcılar’da bulunan markette sabahın erken saatlerinde kalabalık oluştu. Vatandaşlar fiyatları uygun bulduğunu belirtti. 

Tarim kredi marketlerinde indirimli satis basladi 1 - öne çıkan - haberton
Tarım kredi marketlerinde indirimli satış başladı

“FİYATLAR GAYET UYGUN AMA BAŞKA MARKALARA YER VERİLMELİ”

Sabah 07.00’de marketin açılmasını bekleyen Nurten Gümüş, ” Fiyatlar gayet uygun. Çay aldım, çocuklara kahvaltılık aldım. Beklentim gibi değil ama güzel. Devamı olması lazım, tek seferlik olmaması lazım. Başka markalara da yer verilmeli” diye konuştu.

Bilal Kaya ise “Yağ aldım, patates ve soğan aldım. Piyasaya göre fiyatlar daha uygun. Toplam 170 lira ödedim” dedi. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler