TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıSur Yapı Antalya projesinin teslimleri başlıyor 

Sur Yapı Antalya projesinin teslimleri başlıyor 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bugüne kadar 2 bin 500 konutun sahipleriyle buluşturulduğu, 1,3 milyon metrekare alanda yükselen Sur Yapı Antalya’da teslimler devam ediyor. Sur Yapı, projenin 3’üncü etabı olan Turkuaz Sitesi’nin ve Park etabındaki bin 32 konutluk F parselin de teslimlerine başlanacağını duyurdu. 

Sur Yapı Antalya projesinde Park etabı teslimlerinin ardından Sur Cadde’de yapımı tamamlanan 7 bloktaki 485 home ofis ile 68 dükkânın da teslimlerine başlanmıştı. Bu ay sonu itibariyle Sur Yapı Antalya projesinin ilk sitesi olma özelliğine sahip Turkuaz Sitesi ve gelecek ay itibariyle Park etabındaki bin 32 konutluk F parselin teslimlerine başlayacağı duyuruldu. 

“TOPLAM 4 BİN TESLİM GERÇEKLEŞTİRMEYİ PLANLIYORUZ” 

Sur Yapı Antalya projesinin 3’üncü etabı olan Turkuaz Sitesi ve Park etabındaki bin 32 konutluk F parselin teslimlerine başlanacağını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Projemizin 3’üncü etabı olan Turkuaz Sitesi ve Park etabındaki F parselin teslimlerine başlıyoruz. Sur Yapı Antalya’nın ilk sitesi olma özelliğini taşıyan Turkuaz Sitesi ve teslimlerimizin devam ettiği Park etabının içinde yer alan bin 32 konutluk F parseldeki teslimlerimiz ile bin 414 konutu daha sahipleriyle buluşturarak yılsonuna kadar toplam 4 bin teslim gerçekleştirmeyi planlıyoruz’’ dedi. 

Sur yapi antalya projesinin teslimleri basliyor 1 1 - i̇ş dünyası - haberton
Sur yapı antalya projesinin teslimleri başlıyor 

“BU ETAPLARDA KABA YAPI İMALATININ YÜZDE 90’I BİTTİ”  

Projenin yaklaşık 8 bin 500 konutluk kısmında çeşitli etaplar halinde inşaat çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Elmas, “Bu etaplarda kaba yapı imalatının yüzde 90’ı bitti. Birçok etapta da ince yapı imalatı yüzde 80, yüzde 90 oranlarına erişti’’ diye konuştu.

Sur Yapı Antalya’da anahtar teslimlerinin devam ettiğini hatırlatan Elmas, şu ana kadar teslim edilen 35 blokta doluluk oranının yüzde 100’e yaklaştığını vurguladı. 

“SUR YAPI ANTALYA PROJESİNİN İÇERİSİNDEKİ İLK SİTESİ OLARAK TESLİMLERİNE BAŞLIYOR” 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, 19 bin bağımsız bölümden oluşan ve tamamlandığında 70 bin kişinin yaşayacağı Sur Yapı Antalya projesiyle yepyeni bir şehir inşa ettiklerini belirterek “Turkuaz Sitesi bu yeni şehrin en özel etaplarından biri. Lüks ve ayrıcalıklı konutlardan oluşuyor. Bu ayın sonunda teslim etmeye başlayacağımız Turkuaz Sitesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yemyeşil bahçesi ve rengarenk çiçekleri, çocuklar ve yetişkinler için dört mevsim kullanılacak açık ve kapalı yüzme havuzları, gölet kenarındaki dinlenme alanları, site konsepti içerisinde oluşturulan meydanlar, yürüyüş yolları ve modern çevre düzenlemesiyle ön plana çıkarak Sur Yapı Antalya projesinin içerisindeki ilk sitesi olarak teslimlerine başlıyor” diye konuştu. 

Sur yapi antalya projesinin teslimleri basliyor 1 2 - i̇ş dünyası - haberton
Bugüne kadar 2 bin 500 konutun sahipleriyle buluşturulduğu, 1,3 milyon metrekare alanda yükselen sur yapı antalya’da teslimler devam ediyor.  sur yapı, projenin 3’üncü etabı olan turkuaz sitesi’nin ve park etabındaki bin 32 konutluk f parselin de teslimlerine başlanacağını duyurdu.  

“7 BLOKTAKİ 485 HOME OFİS İLE 68 DÜKKÂN SAHİPLERİYLE BULUŞMAYA BAŞLADI” 

1,3 km uzunluğundaki Sur Cadde’nin mağazaları, modern mimarisi, kafe ve restoranları ile Antalya’nın yeni çekim merkezi olacağını söyleyen Elmas, şöyle devam etti: 

“Sur Cadde’de yapımı tamamlanan 7 bloktaki 485 home ofis ile 68 dükkân sahipleriyle buluşmaya başladı. Alt katlarında sağlı sollu dükkanların, üst katlarında ise ofis ve konutların yer aldığı bloklardan oluşan Sur Cadde, alışverişten sanata, modadan finansa kadar her ihtiyaca hitap edecek. Sur Cadde’de günlük ayak hareketinin 100 bin, aylık 3 milyon, yıllık 36 milyon olmasını bekliyoruz.”  

“YENİ BİR ŞEHİR İNŞA EDİYORUZ” 

Dünyanın dört bir yanından ilgi görmeye devam eden Antalya projesinin inşasına ve konut teslimlerine pandemi boyunca devam ettiklerine dikkat çeken Elmas, “Sur Yapı Antalya projesine başladığımız ilk günden itibaren söylemimiz ‘Bir şehir inşa ediyoruz’ oldu. Bu sözümüzün artık hayata geçtiğini görüyoruz. Sur Yapı Antalya, konutları, parkları, bahçeleri, dükkânları ve halihazırda 9 binin üzerindeki sakiniyle yaşayan bir şehir haline geldi” dedi.   

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler