TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
7 C
Ankara
14.3 C
İstanbul
10 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYaşamBahçeden taşan su duvarı yıkarak evi bastı

Bahçeden taşan su duvarı yıkarak evi bastı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Avcılar’da dün etkili olan yağış sırasında kaymakamlık bahçesine dolan su duvarı yıkarak evi bastı. Eşyaları sular içerisinde kalan Abdülkadir Karabaş, “Hiç kimse yardıma gelmedi. İhbarda bulunduğumuz halde gelen olmadı” dedi.

İlçede dün saat 11.00’de başlayan ve aralıklarla süren şiddetli yağmur, Cihangir Mahallesi’ndeki Avcılar Kaymakamlığı’nın bahçesine doldu. Bahçedeki rögar kapakları açılmasına rağmen sel suları bodrum katı bastı. Suyun yüksekliği yer yer bir buçuk metreyi bulurken, bir süre sonra taşmaya başlayan su, kaymakamlığın hemen yanındaki Dicle Sokak’ta bulunan binanın bahçe duvarını yıktı.

Bahceden tasan su duvari yikarak evi basti 1 - yaşam - haberton
Bahçeden taşan su duvarı yıkarak evi bastı

Sel suları buradan Abdülkadir Karabaş’a ait eve doldu. Eşyaları zarar gören Karabaş, “Olayın boyutunu önce anlayamadım. Geldiğimde bahçe havuza dönmüştü. Evimdeki beyaz eşyalar, oturma grupları, parkeler kısaca tüm eşyalar su içinde kaldı. Hiç kimse yardıma gelmedi. İhbarda bulunduğumuz halde gelen olmadı. Duvarı da binayı yaptıran müteahhit gelip yapmaya karar verdi” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler