17.9 C
Ankara
20.8 C
İstanbul
24 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıSunExpress 2021 yazında iç hat uçuşlarını genişletiyor

  SunExpress 2021 yazında iç hat uçuşlarını genişletiyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  THY ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress 2021 yazında iç hatlarda merkezi Antalya’dan 10, aktarma merkezi İzmir’den ise 14 destinasyona uçuş sunacağını duyurdu.

  Özellikle pandemi döneminde yerli ve yabancı turistlere Antalya ve İzmir’in tatil için en güvenli adreslerden biri olduğunu göstermek amaçlanıyor. SunExpress, bu yaz uçuş ağına eklediği yeni destinasyonların yanı sıra Türkiye’nin tatil rotalarına frekans artışı sunarak Türkiye turizmine destek vermeyi amaçlıyor.

  MERKEZLERİ ANTALYA VE İZMİR’E YENİ DESTİNASYONLAR EKLENDİ

  SunExpress, bu yaz merkezi Antalya’dan Anadolu’da İzmir, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Van, Kayseri, Samsun ve Trabzon’a düzenlediği uçuşlara Malatya ve Hatay’ı da eklediğini duyurdu. Havayolu, Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’dan Malatya ve Hatay’a haftada 2 kez Perşembe ve Pazar günleri karşılıklı uçuş düzenlemeye başladığını bildirdi.

  Sunexpress 2021 yazında iç hat uçuşlarını genişletiyor
  SunExpress 2021 yazında iç hat uçuşlarını genişletiyor

  Bu yaz, SunExpress, aktarma merkezi İzmir’den Antalya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Van, Kayseri, Trabzon, Malatya, Erzurum, Hatay, Samsun, Kars, Konya ve yeni destinasyonu Bodrum olmak üzere Anadolu’nun 14 kentine uçuş sunuyor. İzmir ile Antalya arasında haftanın her günü sefer düzenlemeye devam eden SunExpress, haziran sonu itibarıyla her cuma akşamı İzmir’den Bodrum’a gidiş ve pazartesi sabahı dönüş olacak şekilde sefer düzenliyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler