TRY - Türk Lirası
EUR
17,7168
USD
18,5190
GBP
19,7618
CNY
2,5599
24.3 C
Ankara
23.7 C
İstanbul
28.1 C
İzmir
28 Eylül 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerSultanbeyli Belediyesi'nden Zabıta Haftası etkinliği

Sultanbeyli Belediyesi’nden Zabıta Haftası etkinliği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Zabıta Haftası dolayısıyla Sultanbeyli Belediyesi farklı bir etkinliğe imza attı; Belediyenin zabıta ekipleri haftayı çocuklarla kutladı

Türkiye’de her yıl 1-7 Eylül arası Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşu ve Zabıta Haftası olarak kabul ediliyor. Hafta dolayısıyla Sultanbeyli’de bir etkinlik düzenlendi. Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen Zabıta Haftası programı Nasreddin Hoca Parkı’nda yapıldı.

PROGRAM RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Okulların açılmasına sayılı günler kala ilçedeki çocuklar zabıtalarla buluşup eğlenceli vakit geçirdi. Halat yarışı, çuval yarışı, yumurta yarışı, basket ve futbol maçı gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği program renkli görüntülere sahne oldu. Etkinliğe katılan 12 yaşındaki Ömer Yasin Özben, “Bir günlük zabıta olmayı öğrendik. Burada zabıta abilerle oyunlar oynadık. Yumurta oyununda da ben birinci oldum. Çok mutluyum” dedi.

Sultanbeyli belediyesinden zabita haftasi etkinligi 2 - yerel haberler - haberton
Sultanbeyli belediyesi’nden zabıta haftası etkinliği

“ZABITA ABİLERİYLE BİR ARAYA GETİRDİK”

Etkinliğe katılan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, “Toplumumuzun sağlığı ve güvenliği için gece gündüz çalışan zabıta teşkilatımızın 195’inci yıl dönümünü kutlarken farklı bir etkinlik yapmak istedik. Okullar açılmadan önce yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızla zabıta abilerini buluşturduk. Çocuklarımızla zabıta abileri arasında bir dizi yarışlar yaptılar. Toplumumuzun huzurunu sağlayan zabıta teşkilatımızın haftasını kutluyoruz” diye konuştu.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler