14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaHaberlerPolitikaSpor Bakanı Kasapoğlu bu akşam Denizli'ye gidecek

  Spor Bakanı Kasapoğlu bu akşam Denizli’ye gidecek

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bu akşam Denizli’ye gidecek. Kasapoğlu’nun programı, 16 Şubat Salı günü de sürecek.

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şehre yapılacak yatırım ve projeleri istişare etmek üzere bu akşam Denizli’ye gelecek. İlk olarak Denizli Valiliği ve Denizli Büyükşehir Belediyesi‘ne gidecek olan Bakan Kasapoğlu, daha sonra İl Değerlendirme Toplantısı’na katılacak. Bakan Kasapoğlu’nun Denizli’deki programı, 16 Şubat Salı günü de sürecek.

  AK Parti Kadın Kolları Toplantısı’na katılacak olan Bakan Kasapoğlu, ardından Pamukkale Üniversitesi bünyesinde kurulacak Genç Ofis’in açılışını yapacak. Kente yapılması planlanan yeni stadyumun inşaat alanında incelemelerde bulunacak olan Bakan Kasapoğlu, daha sonra sırasıyla Pamukkale Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek programını tamamlayacak.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler