16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBakan Muharrem Kasapoğlu, kabir ziyaretinde

  Bakan Muharrem Kasapoğlu, kabir ziyaretinde

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Eren Bülbül ile Özkan Sümer’in kabirlerini ziyaret etti

  Bakan Kasapoğlu,  Eren Bülbül Gençlik Merkezi’nin açılışından sonra şehit Eren Bülbül ile Trabzonspor kulübünün efsane isimlerinden Özkan Sümer’in kabirlerini ziyaret etti. 

  ŞEHİT EREN BÜLBÜL’ÜN KABRİNE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017’de PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etti.

  Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler, şehit Eren’in kabrine çiçek bırakıp, dua okudu. Ziyarette Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül ile de görüşen Bakan Kasapoğlu, bugün açılan Gençlik Merkezi’ne şehit Eren Bülbül’ün adının verildiğini söyledi. Bunun üzerine çok mutlu olduklarını belirten anne Ayşe Bülbül de Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti.

  ÖZKAN SÜMER’İN KABRİNE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Trabzonspor kulübünün efsane isimlerinden Özkan Sümer’in Maçka ilçesindeki kabrini ziyaret etti. Özkan Sümer’in kabri başında dua okuyup mezarına çiçek bırakan Bakan Kasapoğlu, “Bugün Trabzon’da kentin hem gençlik hem sportif, bugünü ve yarını için önemli çalışmalar ve değerlendirmeler yaptık.

  Bakan muharrem kasapoğlu, kabir ziyaretinde
  Bakan Muharrem Kasapoğlu, kabir ziyaretinde

  Bununla birlikte sembol isim, rol modeli, spor camiamızın sembol ismi Özkan Sümer hocamızı rahmetle anıyorum. Bunun yanında şehit Eren Bülbül’ün kabrini de ziyaret ettik. ‘İyi ki varsın Eren’ diyoruz. Trabzon her yaştan kadınıyla erkeğiyle sporla ilgisi olan bir şehir. Hem ulusal hem uluslararası anlamda insanımızı nasıl sporla buluştururuz, bunu mütalaa ettik. Geleceğimiz daha aydınlık ve güçlü olacaktır” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler