TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerSoylu, Hollanda Adalet Bakanı ile görüştü

  Soylu, Hollanda Adalet Bakanı ile görüştü

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hollanda Adalet Bakanı Dilan Yeşilgöz Zegerius ile telefonda görüştü. Görüşmede, uyuşturucu ile mücadelede ortak çalışmanın önemine vurgu yapıldı.

  Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Görüşmede, Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Hollandalı mevkidaşını yeni atandığı görevinden ötürü tebrik etti ve iki bakanlık arasındaki iş birliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu. Soylu, iki ülkenin güvenlik konularından sorumlu Bakanlıkları arasında geçtiğimiz yıl başlatılan stratejik iş birliği mekanizması ve hazırlanan ortak eylem planı vasıtasıyla her iki ülkede terörizm, narkotik suçlar, siber suçlar ve organize suçlarla mücadele alanlarında daha güçlü, verimli ve somut iş birliğinin bölgesel ve küresel meselelerin ortak çözümü noktasında önemini dile getirdi” denildi.

  Görüşmede, uyuşturucu ile mücadelede ortak çalışmanın önemine vurgu yapılırken, Rusya-Ukrayna savaşı, Suriye krizi, düzensiz göçle mücadele ve insani yardımlar konularının da ele alındığı aktarıldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler