TRY - Türk Lirası
EUR
17,5023
USD
16,6965
GBP
20,3201
CNY
2,4922
16.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBakan Soylu Geçici Barınma Alanını gezdi

  Bakan Soylu Geçici Barınma Alanını gezdi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yeni kurulan Bakırköy Geçici Barınma Alanı’nı ziyaret etti. AFAD ekipleriyle sohbet eden Bakan Soylu, fotoğraf çekimlerinden sonra alandan ayrıldı.

  İşçileri Bakanı Süleyman Soylu akşam saatlerinde Bakırköy Yeşilköy Caddesi üzerinde bulunan ve yeni kurulan Bakırköy Geçici Barınma Alanı’nı ziyaret etti. Çadırları gezen Bakan Soylu yetkilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

  Bakan soylu gecici barinma alanini gezdi 1 - yerel haberler - haberton
  Bakan Soylu Geçici Barınma Alanını gezdi

  “EN UFAK PROBLEMLERİ ÇÖZMEK AFET YÖNETİMİNİN TEMEL ÖZELLİKLERİNDEN BİRİDİR”

  İncelemeler esnasında AFAD ekipleriyle konuşan Bakan Soylu, “Özellikle afet alanları stres alanları haline geldi. Afet alanlarında bu sefer vatandaşlar çok doğal olarak, en ufak bir şeyi kendine dert edinir ve anlaşmak istediklerinizle bir takım sıkıntılar yaşıyorsunuz. Onun için vatandaşların ufak problemlerini çözmek, afet yönetiminin en temel özelliklerinden bir tanesidir. Bu çadırlar hem kayıt çadırları olarak, hem de daha sonraki işleri takip çadırları olarak her biri büyük bir ehemmiyet arz etmektedir. Teşekkür ediyoruz onun için çok kıymetli buralar” dedi. 

  Bakan Soylu AFAD ekipleriyle fotoğraflar çektikten sonra alandan ayrıldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler