TRY - Türk Lirası
EUR
18,1347
USD
18,5885
GBP
20,6791
CNY
2,6122
14.8 C
Ankara
18.6 C
İstanbul
23.3 C
İzmir
7 Ekim 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerŞişli'de emniyet ve asayiş denetimi yapıldı

Şişli’de emniyet ve asayiş denetimi yapıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Şişli’de emniyet ve asayiş denetiminde bin 705 kişi sorgulandı. yapılan denetimde, 584 otomobil ve 295 motosiklet de kontrol edildi. 

Şişli’de İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından Kuştepe Mahallesi’nde  5 sabit nokta ve caddede; narkotik, silahlı olaylar, şüpheli şahıs ve araçlara yönelik huzur ve güvenliği sağlamak için denetim yapıldı.

Sislide emniyet ve asayis denetimi yapildi 1 - yerel haberler - haberton
Şişli’de emniyet ve asayiş denetimi yapıldı

Denetim noktalarında şüpheli görülen araçlar durdurularak aranırken, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Taramaları (GBT) yapıldı. Yapılan denetimlerde, 1705 kişi, 584 araç, 295 motosiklet denetlendi.

Denetimler sonucu, 1 kişiye dur ihtarına uymamak ve trafiği tehlikeye düşürmekten 855 Türk Lirası cezai işlem uygulanırken,  1 yoklama kaçağı yakalandı. 3 kişiye ise uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmaktan işlem yapıldı. Denetimler sırasında bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Fikrinizi Belirtin

Yazı ilginizi ne kadar çekti?
Yazı konuya hakim mi?
Yazı okunabilir mi?
Yazının görseli yazıyla uyumlu mu?
Yazıyı arkadaşlarınıza önerir misiniz?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler