TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamSincaplar biberonla süt verilerek besleniyor

  Sincaplar biberonla süt verilerek besleniyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ali Baba Mahallesi’nde araç çarpması sonucu anneleri ölen sincaplar biberonla süt verilerek besleniyor. Sevimlilikleri kurumun maskotu olan sincaplar, hayatta kalacak erişkinliğe ulaşınca doğaya bırakılacak.

  Tunceli’de araç çarpması sonucu ölen sincabın iki yavrusu Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Tunceli Şubesi’nde korumaya alındı. ‘Munzur’ ve ‘Pülümür’ isimleri verilen sincaplar, fındıkla ve biberonla süt verilerek besleniyor.

  Anneleri olen yavru sincaplar biberonla besleniyor 6896 dhaphoto4 - yaşam - haberton

  Ali Baba Mahallesi’nde araç çarpması sonucu ölen sincabın kovuktaki 2 yavrusu, vatandaşlar tarafından DKMP Tunceli Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi. ‘Munzur’ ve ‘Pülümür’ isimleri verilen yavru sincaplar, günde 5 kez fındık ve biberonla süt verilerek besleniyor. Sevimlilikleri kurumun maskotu olan sincaplar, hayatta kalacak erişkinliğe ulaşınca doğaya bırakılacak.

  Anneleri olen yavru sincaplar biberonla besleniyor 6896 dhaphoto6 - yaşam - haberton

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler