TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
15.1 C
Ankara
16.4 C
İstanbul
19 C
İzmir
19 Ekim 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaYazarlarŞimdi bir şarap içmeyelim mi…

  Şimdi bir şarap içmeyelim mi…

  Avatar of eda kurt
  Eda Kurthttps://haberton.com/
  Eda Kurt, 22/07/2001 yılında Gaziantep, Şahinbey ilçesinde doğmuştur. Çocukluk dönemini Gaziantep’te geçiren Kurt, İlkokul hayatını Karataş İMKB İlköğretim Okulunda tamamlanmıştır. Daha sonra lise hayatını tamamlayan Kurt, Yani Sadece Sevmiştim adlı eserini 2020'de çıkarmıştır, eseri 14 yaşında kaleme alan Kurt eserini sade bir dil ile çıkarmıştır. Eda Kurt Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Anestezi Teknisyeni ile başladığı okul hayatına Gaziantep Üniversitesi Makine mühendisliği ile devam etmektedir. Kurt bunun yanında aldığı eğitimler ile kendisini yazarlık alanında geliştirme yolunda ilerliyor.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bu gece münezzehliğin verdiği şarhoşluğun mayhoşluğuna  esir olmak mı yoksa gereksiz bir melodi anlamsız sözler sıcak kırmızı bir şarap ve ahlaksız ben.

  Bugün hangi gündü, saat kaçtı veya ben kimdim, hangi anın tam ortasında kayboluş sezon finalimi izliyordum…Karşımda büyük bir ekran başrol ben yardımcı oyuncular derken sezon finali olmuş…

  Garson… Sıcak kırmızı bir şarap lütfen elimde yanmanın verdiği zevkten hoşlanan sigara…  hayatın bir film olsa başrolde sen deseler, kabul etmezdim neden ben hayatımı yönetmek varken neden bir oyuncu gibi sadece kabul etmeliyim bu zorunluk içerisinde kaybolayım ki  işte tam da bu, kendi hayatımızın oyuncuları olduk oysa ki bize verilen görev yönetmekti… ki öyle olmalıydı.

  İşte birazcık anımsardın mutluluğu … anımsardın çünkü bundan kırk yıl önce hayatının yönetmeni sendin daha altı yaşındayken hayatının yönetmenliğini yaparken şimdi korkuyorsun düştün bir kere bundan sonra herkes seni oyuncu olarak tanıyor, tamamdır asma suratını kaldır başını oyuncusun ve en iyi oyuncu olacaksın bazı şeylere iyi taraftan bakmayı öğren, yakmışım sigaramı izliyorum başrolünde ben olan beni ne kadar da çok gereksiz insan akıp gidiyor hayatımdan herkese ederi kadar değer verseydim değişirmiş hayatım. Şşşşt sessizlik pür dikkat devam ediliyor. Çok küçükmüşüm daha yolun başında ne nelere göğüs germişim ne kadar çok hatam varmış ne yollardan ne engellerden ne insanlardan geçmişim hep susturmuş ne ahlaksız insanlar için üzmüşüm Luka.

  Şimdi bir şarap içmeyelim mi…
  Şimdi bir şarap içmeyelim mi…

  Ben beni çok kırmışım Luka… hata bendeymiş Luka, ne edepsiz insanlar için mahvetmiştim bizi …Günü gelecek sizlerde izleyeceksiniz gerek kırk yaşında gerek yetmiş yaşında gün gelecek sizlerde o koltuğa oturup emekli maaşım yatar mı korkusuna kapılıp hiç tanımadığınız ama bedeninizin ve ruhunuzun aşina olduğu duyguları hissedeceksiniz.

  Ama bunun için gerçekten büyümek gerekiyor Luka, işte şimdi bir şarap içmeliymişim Luka…

  Hiç tanımadığım ama bedenimin ve ruhumun aşina olduğu duyguların şerefine kaldırıyorum …

  Kırmızı ve sıcak.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler