31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
38.6 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınSeven Ne Yapmaz Kampanyası Hayata Geçirildi

  Seven Ne Yapmaz Kampanyası Hayata Geçirildi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Boyner, 14 Şubat Sevgililer Günü için dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı. ‘Seven Ne Yapmaz?’ başlıklı kampanyayı hayata geçirdi.

  Şirket, ilişkilerde sıkça karşılaşılabilen ve çiftlerin sevgi kaynaklı da olsa baskı yaratabilen davranışlarını farklı bir bakış açısıyla ele aldı. Kampanyayla ‘Seven sevdasına güvenir. Çünkü bizim sevdamız güzel. Sen sev yeter’ mesajı verildi.

  Boyner, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı, sevgililerin kıskançlık, güvensizlik gibi durumlarda birbirlerine yapabildikleri kısıtlamalardan yola çıkan ve toplumsal farkındalığı artırmak isteyen reklam filmi Seven ne yapmaz? yayında.

  SEVEN NE YAPMAZ?

  Kampanyayla, seven, “Kimdi o kız” demez, “Sileceksin o fotoğrafları” diye söylenmez, “Bunu mu giyeceksin” diye efelenmez, sosyal medya şifrelerini bilmez, kim kimi takip etmiş ilgilenmez, “Ben aradığımda o telefon açılacak” diye söylemez ya da “O kızla bir daha görüşmeyeceksin” asla demez diyerek gerçek sevginin güvenden beslendiğine vurgu yapıyor.

  Boyner, 14 şubat sevgililer günü için dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı. ‘seven ne yapmaz? ’ başlıklı kampanyayı hayata geçirdi.
  Boyner, 14 Şubat Sevgililer Günü için dikkat çeken bir reklam filmi hazırladı. ‘Seven Ne Yapmaz?’ başlıklı kampanyayı hayata geçirdi.

  Reklam filmi, ‘Seven sevdasına güvenir, çünkü bizim sevdamız güzel. Sen sev yeter’ mesajıyla bitiyor.

  Okan Bayülgen ve Şebnem Bozoklu’nun seslendirdiği ‘Seven Ne Yapmaz?’ reklam filmi VMLY&R reklam ajansı imzası taşıyor, filmin yönetmen koltuğundaysa Baran Baran oturuyor. 

  Marka, kampanya özelinde hazırladığı Instagram filtre ve sticker’ları ile ‘Seven Ne Yapmaz?’ konusunu sosyal medyaya da taşıyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler