18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıDaikin dijital medya ajansını seçti

  Daikin dijital medya ajansını seçti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Daikin dijital medya planlama ve satınalma çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansını seçti.

  Daikin Dijital Medya Ajansını Seçti

  Ultra Hız Dönemi Daikin’de!

  Yeni internet sitesi ile E-Ticaret pazarına ‘Ultra Hız Dönemi Daikin’de!’ kampanyası ile giren Daikin, ajans seçiminde  birçok E-Ticaret markası ile çalışan Digitalhouse Reklam Ajansını seçti.

  Dünyada ve Türkiye’de İklimlendirme sektörünün pazar lideri markası Japonya merkezli Daikin, bünyesinde  ePttAVM, D’s Damat, Damat Tween, Tekzen, Little Caesars, NN Hayat ve Emeklilik, Nocturne, Rue, Aker, Glohe, English Home, Wee Baby, Crocs, Superga , Adore Oyuncak, Fuzul Grup, Kale Endüstri HoldingTahincioğlu ve Dap Yapı gibi birçok firmaya hizmet sunan Digitalhouse ; Google Premier Partner ve Facebook Marketing  Partnerliğinin yanı sıra Criteo ve Adjust’nda en önemli partner ajanslarından birisi olarak hizmet veriyor.

  Digitalhouse; Daikin ile yeni döneme  ultra hız ile girdi

  Google,Sosyal Medya ,Seo , Geliştirilmiş E-Ticaret , Veri Analizi ve Dönüşüm optimizasyonu ,Programatik,Medya Planlama ve Satınalma gibi birçok önemli hizmeti veren Digitalhouse; Daikin ile yeni döneme  ultra hız ile girdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler