TRY - Türk Lirası
EUR
20,465
USD
18,834
GBP
23,337
CNY
2,776
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıDaikin dijital medya ajansını seçti

Daikin dijital medya ajansını seçti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Daikin dijital medya planlama ve satınalma çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansını seçti.

Daikin dijital medya ajansını seçti

Ultra Hız Dönemi Daikin’de!

Yeni internet sitesi ile E-Ticaret pazarına ‘Ultra Hız Dönemi Daikin’de!’ kampanyası ile giren Daikin, ajans seçiminde  birçok E-Ticaret markası ile çalışan Digitalhouse Reklam Ajansını seçti.

Dünyada ve Türkiye’de İklimlendirme sektörünün pazar lideri markası Japonya merkezli Daikin, bünyesinde  ePttAVM, D’s Damat, Damat Tween, Tekzen, Little Caesars, NN Hayat ve Emeklilik, Nocturne, Rue, Aker, Glohe, English Home, Wee Baby, Crocs, Superga , Adore Oyuncak, Fuzul Grup, Kale Endüstri HoldingTahincioğlu ve Dap Yapı gibi birçok firmaya hizmet sunan Digitalhouse ; Google Premier Partner ve Facebook Marketing  Partnerliğinin yanı sıra Criteo ve Adjust’nda en önemli partner ajanslarından birisi olarak hizmet veriyor.

Digitalhouse; Daikin ile yeni döneme  ultra hız ile girdi

Google,Sosyal Medya ,Seo , Geliştirilmiş E-Ticaret , Veri Analizi ve Dönüşüm optimizasyonu ,Programatik,Medya Planlama ve Satınalma gibi birçok önemli hizmeti veren Digitalhouse; Daikin ile yeni döneme  ultra hız ile girdi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler