TRY - Türk Lirası
EUR
18,2357
USD
17,9255
GBP
21,6361
CNY
2,6508
22.8 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29 C
İzmir
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaYazarlarRüyalar gerçek olsa mı?

  Rüyalar gerçek olsa mı?

  Ayşe Mengir
  Ayşe Mengirhttps://haberton.com/
  Ayşe Mengir, 1983 Rize doğumlu Evli 2 çocuk annesi.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gerçekten, daha gerçekmiş gibi görünen rüyalar gerçek olsa nasıl olur? Hiç düşündünüz mü?

  Bazen yaşanmış, konuşulmuş yada etkisinde kalınmış bir olay rüyalara sirayet eder. Bu bilinçaltında saklanan duyguların dışa vurmasıdır. Bazen de daha olmamış bir olayın rüyaya birebir yansıması vardır ki, bu oldukça ürkütücü bir hal alabilir.

  Ölüm, kaza, sıkıntı yada başınıza gelebilecek kötü olayların rüyaya yansıması da oldukça yaygındır. Rüya içinde rüya görmek de cabası. Güzel ve huzur veren rüyalar, günlerce sizi etkisine alır. Birçok rüya tabiri vardı ki, bunlar insanları oldukça yanıltabilir. Rüya, siz uyandığınızda ruhen nasıl hissettirdiğinizle alakalı yorumlanabilir.

  Rüyaların anlatılması pek tavsiye edilmese de, günümüzde merakımıza yenik düşüp anlatırız ve yorumlanmasını arzu ederiz. İkinci bir hayat yaşıyormuşcasına rüya görenler, neyi nasıl yorumlayacağını, tecrübeleri sayesinde çözmüşlerdir lakin, rüya tabiri yapmak öyle kolay bir iş değil ve her rüya tabirine de itibar edilmemesi gerektiğini bilmemiz gerekir. Rüyaları yorumlayacak meziyet öyle herkese nasip olan bir şey değildir. Rüyanı daima iyiye yor ve kimseye anlatma.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler