TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaYazarlarRitim Yönetim bir hayalin gerçeğe dönüşmesi

Ritim Yönetim bir hayalin gerçeğe dönüşmesi

İlknur Polat
İlknur Polathttps://haberton.com/
İlknur Polat, 23.09.1977 Sakarya doğumlu, İşletme ön lisans sonra Anadolu Ünv. işletme fakültesini bitirdi. Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak çalıştı şu an 2. üniversite olarak adalet okuyor 2.sınısfta yazmayı ve okumayı çok seviyor. Hukuk okumak gibi bir hayali var.

Haftanın Öne Çıkanları

Ritim yönetim bir çok adı duyulmuş firma ekibine ve yöneticilerine teknik, teorik ya da kişisel gelişimin geliştirilmesini amaçlayan eğitimler vermektedir.

Güçlü karakterler, kendinden emin ise hedeflerini belirler er ya da geç ulaşmak için doğru zamanda harekete geçerler. Bir yolculuk düşünün her durakta durmuşsunuz yaşadığınız ve yaptıklarınız geleceğinizin yatırımları olmuş. Hakan Borazan gençliğinden beri daima çalışmış biri çalışma hayatından edindiği deneyimleri olması gerekenleri hayata geçirmeye karar vermiş.

Ritim yönetim bir hayalin gerçeğe dönüşmesi
Ritim Yönetim bir hayalin gerçeğe dönüşmesi

2000 Yılından beri bir rüya olan projede Hakan Bey unvanlara takılmayan biri, eskiden sekreter artık günümüzün yönetici asistanı müdürlerin sorumluların önlerine liderlik ya da yaptıkları işlerin isimleri getirilmiş. Asıl önemli olanın doğru pozisyona doğru karakteri taşımak olduğunu düşünen Hakan Bey yıllardır aldığı eğitimleri ekibiyle bir çok sektöre eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye başlamış. Bir çok adı duyulmuş firma ekibine yöneticilerine gerek teknik, teorik ya da kişisel gelişimin geliştirilmesini amaçlayan eğitimler vermektedir.

Hakan Borazan’ı sizlere tanıtmak istiyorum Bursa da Nilüfer ilçesinde yaşıyor Uludağ Üniversitesi Elektrik bölümü mezunu daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirmiş. Okan Üniversitesi örgün öğretim de yüksek lisansını yapmış. 15 yıllık otomotiv sektör tecrübesi var. Kalite üzerine yurt dışında bir çok eğitim almış biri kurduğu şirkette eğitmenlik yapıyor. Müşterilerine bir kahve içebileceği sohbetlerinde çalışan kişilerin mutlu olması için bir işyeri ortamında nelerin eksik olduğunu belirliyor.

Ekibiyle destek eğitimlerini sunuyor. Çalışma hayatında bir sağlık problemi yaşamış kalp rahatsızlığı geçirmiştir. O dönemde yaşadığı bu sağlık sorunu ileride kurduğu işyerine isim olmuş.

Ritim yönetim bir çok adı duyulmuş firma ekibine ve yöneticilerine teknik, teorik ya da kişisel gelişimin geliştirilmesini amaçlayan eğitimler vermektedir.
Ritim yönetim bir çok adı duyulmuş firma ekibine ve yöneticilerine teknik, teorik ya da kişisel gelişimin geliştirilmesini amaçlayan eğitimler vermektedir.

İnsanlar farklı sektörlerde uzun çalışma saatlerinde yoruluyor. Çoğu zaman mecburiyet ya da yükselme hayalleriyle girdikleri iş yerinde hüsrana uğruyor ve çok sevdikleri mesleklerini icra edemiyorlar. Çünkü mutsuzlar hayat şartları stres sektörel çalışma hayatını olumsuz etkilemektedir.

Ritim Danışmanlık kaliteyi bozmadan hizmetin devamı için şirket markasını her zaman canlı tutmaktadır. Kişiler markaların önüne geçmemelidir. Firmanın belli bir misyonu vardır. ”Birçok farklı sektöre yönelik sahip olduğumuz kalite, yönetim, finans ve üretim alanındaki tecrübemizi, sektörlerinde daha hızlı ilerlemek ve gelişmek isteyen firmalara sunarak kendiliğinden gelişebilen sistemler kurmak.”

Kendilerine canı gönülden başarı diliyor ekibiyle vereceği yeni eğitimlerde hayallerini hep yeni insanlara geçirilmelerini istiyorum. Başarı her zaman insanın içinde vardır. Sadece çıkacağı zamanı anı bekler.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler