TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
22.9 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerPutin'in de olumlu yaklaşımı söz konusuydu

  Putin’in de olumlu yaklaşımı söz konusuydu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşkannı Recep Tayyip Erdoğan, “Sayın Zelenski’nin olumlu bakışı var, Putin’in de olumlu yaklaşımı söz konusuydu” dedi.  

  Erdoğan, Üsküdar’daki Hz.Ali Camii’nde cuma namazını kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın camiden çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  Putinin de olumlu yaklasimi soz konusuydu 1 - dış haberler - haberton
  Putin’in de olumlu yaklaşımı söz konusuydu

  Putin-  Zelenski görüşmesinin sorulması üzerine Erdoğan, “Dün sayın Zelenski ile görüşmemiz oldu. Bugün de saat 16:00 gibi Putin’le görüşmemiz olacak. Her iki liderle de yapacağımız görüşmelerde ön görüşmeler neticesinde mutabakat diyeyim, bunun getirisini artık liderler bazında özellikle Kırım ve Donbas noktasında bir adımın atılması için en üst düzeyde liderlerle görüşmenin ve bu konuda ev sahipliği yapabileceğimizi ifade ettik. Sayın Zelenski’nin olumlu bakışı var, Putin’in de daha önce olumlu yaklaşımı söz konusuydu. Tarih olarak onlar belirleyecek eğer İstanbulumuzda liderler zirvesini gerçekleştirebilir ve neticesinde de olumsuz gidişi olumlu bir hale dönüştürmenin kararını iki liderle gerçekleştirebilirsek Türkiye olarak büyük mutluluk duyacağız” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler