TRY - Türk Lirası
EUR
20,433
USD
18,812
GBP
23,159
CNY
2,785
1 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerPerihan Savaş ve Suat Suna öğretmenlerle buluştu 

Perihan Savaş ve Suat Suna öğretmenlerle buluştu 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları öğretmenler ile oyuncu Perihan Savaş ve Suat Suna’yı bir araya geldi.

Açılış konuşması yapan Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı konuşmasında şu cümlelere yer verdi: 

“Değerli meslektaşlarım, hep birlikte bilimsel bir sorumluluğun, yaşamsal bir temsilin ve iz bırakan bir rehberliğin paydaşlarıyız. Mesleki tutkunuz ve eğitimi dönüştüren yenilikçi fikirleriniz ile biliyoruz ki dünyanın ve Türkiye’nin en itibarlı eğitim grubu olmaya devam edeceğiz. Bizim için çok değerlisiniz. 24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.” 

“NİTELİĞE VE SAYGINLIĞA ODAKLANIYORUZ” 

Bugüne kadar niteliğe ve saygınlığa odaklanarak ülke açısından son derece önemli iki alan olan sağlık ve eğitime liderlik ettiklerini belirten Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, “Kurulduğumuz günden bu yana sağlık alanında önemli başarılara imza attık.

Perihan savas ve suat suna ogretmenlerle bulustu d - yerel haberler - haberton
Perihan savaş ve suat suna öğretmenlerle buluştu 

2018 yılında kurduğumuz eğitim markamız Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları ile eğitim dünyasının ilham veren markası olduk. 2019 yılında da Fenerbahçe Üniversitesini Medicana Eğitim Grubu bünyesine dâhil ederek eğitimdeki standartlarımıza üniversitemizin gücüyle ivme kazandırdık. Tartışmasız Türkiye’nin en saygın eğitim grubu olacak şekilde yatırımlarımıza devam edeceğiz.

Eminim ki siz değerli öğretmenlerimizin eğitim tutkusuyla daha büyük düşünmeye ve büyük hayaller kuracağız. Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinin izinde Cumhuriyetimizin 100’üncü yılının kutlanacağı 2023 yılında da eğitim sistemimizi ülke dışına açacak ve uluslararası okul yatırımlarımızı başlatacağız” diye konuştu. 

 “BENİM TUTKUM İYİ EĞİTİMLİ VE İYİ KALPLİ BİREYLER YETİŞTİRMEK” 

“Benim tutkum iyi eğitimli ve iyi kalpli bireyler yetiştirmek” diyen Bozkurt sözlerini şöyle sürdürdü: 

Perihan savas ve suat suna ogretmenlerle bulustu sy - yerel haberler - haberton
Medicana eğitim grubu mba okulları öğretmenler ile oyuncu perihan savaş ve suat suna’yı bir araya geldi.

“Amaçladığımız mükemmel bir dünya için, kendini ve toplumu sürekli geliştiren, ‘mutlu’ ve ‘özgür’ insanlar yetiştirmek ancak siz değerli öğretmenlerimizin çabaları ile mümkün. Biliyorum ki MBA Okulları Yenilikçi Eğitim Ekosistemi ile Türkiye’de ve dünyada eğitimci profiliyle ve öğrenci donanımıyla en fazla örnek alınan okulu olacak ve bunu hep birlikte başaracağız.

Öğretmenlik mesleğinin hayatımızdaki etkisi öylesine kıymetli, öylesine kapsamlı ki iyi ki Medicana Grup olarak sizin gibi ilham veren öğretmenlerle yolumuz kesişti. Bizim için çok önemlisiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.”  

“ÖĞRETMENLİK HER ZAMAN KIYMETLİ OLACAK”

Öğretmenlik mesleğinin hayat boyu etkisine vurgu yapan Perihan Savaş ise her zaman öğretmenliğin kıymetli olacağını, öğretmenlerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini belirtirken tüm gazi ve şehit öğretmenleri saygıyla andı. 

Böylesine özel bir kutlamada, bugüne ve yarınlara güç katan öğretmenlerle buluşmanın çok büyük onur olduğunu vurgulayan sanatçı Suat Suna da öğretmenler gününe özel olarak oluşturduğu repertuvarıyla tüm katılımcılara coşku dolu anlar yaşattı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler