TRY - Türk Lirası
EUR
20,509
USD
18,808
GBP
23,310
CNY
2,786
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaYazarlarGeçmişe takılı kalma

Geçmişe takılı kalma

Özge Avcu
Özge Avcuhttps://haberton.com/
13 Kasım İstanbul doğumludur. Yazar, ICF İlişki Koçu ve Aile Koçu, Yaşam ve Motivasyon Koçluğu belgelerine sahiptir. Bilinçaltı Programlama ve Duygusal Özgürlük, Temel Psikoloji, Beden Dili ve İletişim belgeleriyle mesleğinde ihtiyacı olabilecek tecrübelere sahiptir. Sosyal medya hesaplarından çalışmalarına devam etmektedir. Kişisel gelişim NLP ve EFT teknikleriyle dolu olan RUHUN VE SEN yazarlık yolunda ilk kitabıdır. Kendine has tarzıyla yazmış olduğu ÖZ MANZARA her duyguya bir şiir kitabı online satıştadır.

Haftanın Öne Çıkanları

Bu kitapla geçmişe takılı kalmayıp, şimdi de mutsuz olmayıp, gelecek içinse kaygılanmamanıza yardımcı oluyorum.

Yaşadığınız sorunları bilinçaltı ve duygusal özgürlük teknikleriyle pozitife dönüştüreceksiniz.

Hayat yolculuğumuzda bir çok durumla karşı karşıya kalır ve sınanırız. Hayat bir sınav ise her birey, payına düşeni alır. Herkes bir şekilde sınanır bu hayatta… Kimisi sağlıkla, kimisi maddiyatla, kimisi aile ile ve kimisi sevdikleri ile… Hayatta var olmamız tesadüf değildir. Bir şeyler öğrenmek, öğretmek, kaderimizle ve kendimizle iyi geçinmenin yanı sıra bedensel – zihinsel ve ruhsal farkındalığımızı arttırmanın kilit konusudur. Nefes aldığımız her an bir titreşim yayarız… Düşündüğümüz yada söylediğimiz her söz gider ve çarpar evrene…

Kuantum bilinç seviyesinde kendi enerjinin farkına varmak birinci amaç ise; geçmişte kalmamak, duygularını cesaretle kabul etmek, hatalarını görmezden gelmeden ve kimseyi suçlamadan kabul etmek, kendini olduğun gibi onaylayıp sevmek, kendi ruhunla kalbinle ve mantığınla bir bütün olarak hayallerinle, sözlerinle, düşünce gücünle ve içindeki gücün potansiyeliyle devam etmek ise ikinci amaçtır. Geçmişte yaşadıklarınızı tamamen silin demiyorum. Ki bunun mümkünü yoktur. Hissettiğiniz duyguları yok saymamanızdan bahsediyorum… Olduğu gibi anlamak ve duygusal özgürlüğü sağlayabilmek… Olumsuzlukları bir kenara bırak! Yaşamında ”yapamazsın” diyenler her zaman olacak. Fakat bu kitapla; kendi kurallarını sen belirleyeceksin. Gereğinden fazla taviz vermeden istediğin her şeyi elde edebileceksin.

Geçmişe takılı kalma
Geçmişe takılı kalma

Ruhunla tanışmak, Ruhunu Arındırmak, Kendini Tanımak, Kendini Koşulsuz Sevmek, NLP’nin göz bebeği olan Çapa ve Bağ Koparma teknikleriyle dönüşüm, Gerçek Aşk, İkiz Ruh ve Ruh Eşi Nedir? İkiz Ruh Ve Ruh Eşi Çekme Çalışması ve Geleceğinde kendi yerini sen belirleyeceksin…

Bilinçaltı Programlama olan NLP ile sevgilisi duygusal özgürlük EFT ile geçmişte veya şimdide yaşadığınız bütün sorunları dönüştürebileceğinizi sunuyorum. Bu kitapla geçmişe takılı kalmayıp, şimdi de mutsuz olmayıp, gelecek içinse kaygılanmamanıza yardımcı oluyorum. Yaşadığınız sorunları bilinçaltı ve duygusal özgürlük teknikleriyle pozitife dönüştüreceksiniz. Geçmişi olduğu gibi anlayıp deneyim olarak kabul edip tüm benliğinizle tertemiz bir sayfa açacaksınız. Kendinizi tanıyıp, kendinizi sevip, kendi mucizelerini niyetlerinde hayatınıza çekeceksiniz. Siz buna değersiniz. Unutmayın; en güzel mucize sizsiniz.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler