TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriÖzer'den liseli şampiyon sporculara tebrik

  Özer’den liseli şampiyon sporculara tebrik

  Tuğba Öztürk
  Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
  Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Brezilya’da düzenlenen Voleybol Liseler Arası Dünya Şampiyonası’nda liseli şampiyon sporcuları tebrik etti.

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Brezilya’da düzenlenen şampiyonada 6 karşılaşmada tüm rakiplerini yenerek dünya şampiyonluğu elde eden TVF Spor Lisesi Erkek Voleybol Takımı oyuncularını ağırladı. Bakan Özer, Türkiye’nin uluslararası yarışmalarda geçmişe kıyasla çok önemli başarılar elde ettiğini, Türkiye Voleybol Federasyonu’yla yaptıkları iş birliğinin bunda çok önemli katkı sağladığını belirtti. Özer, bu tür iş birliklerinin, birikimlerin eğitimle ilişkilendirilmesi durumunda çok daha büyük başarılar elde edileceğini söyledi. 

  Ozerden liseli sampiyon sporculara tebrik 1 - spor haberleri - haberton
  Özer’den liseli şampiyon sporculara tebrik

  Spor, eğitim, mesleki eğitim ve diğer tüm alanlarda Türkiye’nin çok büyük birikiminin olduğuna işaret eden Özer, “Önemli olan kendi alanlarında bu birikimleri birleştirebilmek. Herkesin farklı kulvarlarda değil, tek kulvarda hep birlikte koşabilmesi. İşte bugün bir araya gelmemizin nedeni bu. Aslında birlikte hareket etmenin, aynı kulvarda koşmanın neticesini işte bu dünya şampiyonluğuyla taçlandırmış bulunuyoruz.” dedi. 

  Ozerden liseli sampiyon sporculara tebrik 2 - spor haberleri - haberton
  Milli eğitim bakanı mahmut özer, brezilya’da düzenlenen voleybol liseler arası dünya şampiyonası’nda liseli şampiyon sporcuları tebrik etti.

  TVF Spor Lisesinin Brezilya’da düzenlenen uluslararası organizasyonda Türkiye’yi temsil ederek şampiyon olduğunu belirten Özer, “Kritik olan şey, namağlup olarak tüm maçlarda başarılı bir şekilde netice aldınız. Ben hepinizi kutluyorum. Gerçekten Milli Eğitim Bakanlığı olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımızı kutluyorum, gerçekten gönüllü bir şekilde bu spor lisemizin Türkiye’de örnek olması için yıllardan beri büyük mücadele sarf ediyor, büyük emek veriyor” ifadelerini kullandı.

  Bakan Özer, sporculara satranç takımı ve tablet, sporcular da Özer’e 60 numaralı ve üzerinde imzalarının bulunduğu çerçeveletilmiş forma hediye etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler