TRY - Türk Lirası
EUR
15,5025
USD
13,7027
GBP
18,1321
CNY
2,1490
10.1 C
Ankara
14.2 C
İstanbul
17.7 C
İzmir
5 Aralık 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamÖğretmenim için bir fidan kampanyası

  Öğretmenim için bir fidan kampanyası

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için 11 Kasım’da başlattığı ‘Öğretmenim için bir fidan’ kampanyasında, bugüne kadar 55 bin fidan bağışlandı.

  Milli Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hem öğretmenlere hem de ülkeye anlamlı ve kalıcı hediye sunmak amacıyla ‘Öğretmenim için bir fidan’ kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında öğrenciler, 10 TL karşılığında öğretmenleri adına fidan bağışında bulundu. Kampanyanın başladığı 11 Kasım’dan bu yana bağışlanan fidan sayısı, 55 bine ulaştı.

  Türkiye’nin farklı bölgelerinde meydana gelen ve öğrencileri de derinden etkileyen orman yangınları sonrası çevre ve doğa bilincini geliştirmek için başlatılan kampanya kapsamında, her 100 bin fidan için bir hatıra ormanı oluşturulması hedefleniyor. Kampanya kapsamında öğrenciler ve isteyen herkes, Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi internet sayfasında yer alan ‘http://meb.ai/K1SbSf ‘ linki üzerinden yapacakları fidan bağışını, öğretmenlerinin isimleriyle sertifikalandırabiliyor. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler