TRY - Türk Lirası
EUR
17,7979
USD
18,4100
GBP
19,8711
CNY
2,5826
9.6 C
Ankara
16.5 C
İstanbul
14 C
İzmir
26 Eylül 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYerel Haberler'Objektifte Pursaklar Var' yarışması sonuçlandı

‘Objektifte Pursaklar Var’ yarışması sonuçlandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Pursaklar Belediyesi ve Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
tarafından düzenlenen iklim temalı ‘Objektifte Pursaklar Var’ yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Pursaklar Belediyesi ve Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile lise öğrencilerine yönelik İklim temalı ‘‘Objektifte Pursaklar Var’’ fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilerin fotoğrafı sergide vatandaşların beğenisine sunuldu.

9,10,11,12.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Pursaklar’ın ruhunu en iyi yansıtacak olan “İklim” temalı ödüllü fotoğraf yarışması sonucunda birinci, ikinci ve üçüncü olan yarışmacılara hediye çeklerini Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız tarafından ödülleri takdim etti.

Objektifte pursaklar var yarismasi sonuclandi 1 - yerel haberler, pursaklar belediyesi - haberton
‘objektifte pursaklar var’ yarışması sonuçlandı

‘‘Fotoğrafların her biri ilçemize yaraşır güzellikteydi’’

İlçemizin genç fotoğraf sanatçılarının çekmiş oldukları fotoğrafları tek tek inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlediğimiz Objektifte Pursaklar İklim Temalı Fotoğraf Yarışması’na katılan lise öğrencilerimizin ilçemizin duru güzelliğini yansıtan fotoğraf sergisini İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız ile birlikte gezdik. Fotoğrafların her biri ilçemize yaraşır güzellikteydi. Dereceye giren gençlere ödüllerini verdik. Hepsini ayrı ayrı tebrik ederim’’ dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler