TRY - Türk Lirası
EUR
15,3401
USD
13,4502
GBP
18,3536
CNY
2,1187
-2.7 C
Ankara
8.5 C
İstanbul
8.5 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatNami Esatgil oyuncuları Seni Gidi Beni kadrosunda buluşturdu

  Nami Esatgil oyuncuları Seni Gidi Beni kadrosunda buluşturdu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Nami Esatgil oyuncuları Seni Gidi Beni kadrosunda buluşturdu. Nami Esatgil, tiyatroseverlerle buluşturduğu başarılı oyunlarının arasına bir yenisini daha ekledi.

  Sinema ve TV dünyasının tanınan isimlerinden oyuncu ve seslendirme sanatçısı Nami Esatgil, tiyatroseverlerle buluşturduğu başarılı oyunlarının arasına bir yenisini daha ekledi.

  Nami esatgil oyuncuları seni gidi beni kadrosunda buluşturdu
  Nami Esatgil oyuncuları Seni Gidi Beni kadrosunda buluşturdu

  “Seni Gidi Beni” ismine sahip yeni tiyatro oyunun kadrosunda Tiyatroname kurucusu Nami Esatgil ile birlikte Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nilay Dorsa ve Zeynep Buse Kale yer alıyor. 14 Ocak’ta seyircileriyle buluşmaya hazırlanan tecrübeli kadro “Seni Gidi Beni” isimli iki perde tiyatro oyununu sahnelemek için bir hayli heyecanlı.

  Nami esatgil oyuncuları seni gidi beni kadrosunda buluşturdu. Nami esatgil, tiyatroseverlerle buluşturduğu başarılı oyunlarının arasına bir yenisini daha ekledi.
  Nami Esatgil oyuncuları Seni Gidi Beni kadrosunda buluşturdu. Nami Esatgil, tiyatroseverlerle buluşturduğu başarılı oyunlarının arasına bir yenisini daha ekledi.

  Seni Gidi Beni konusu

  Çapkın Rüştü, üç kadını ayrı ayrı kandırmaktadır. Ve bu kandırmacaya evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye yardımcı olmaktadır. Eve gelen elektrik ustasına Düriyenin yanlış müdahelesi ile elektrik akımına uğrarlar ve elektrikçi ile Düriyenin ruhları yer değiştirir. Kadınlarında eve gelmesiyle içinden çıkılamayacak durumların oluşması sizleri gülme krizine sokacak.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler