TRY - Türk Lirası
EUR
18,3368
USD
17,9634
GBP
21,6983
CNY
2,6541
27.8 C
Ankara
17.9 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
15 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMustafa Kayalar'ın yerine Erkan Özkan geldi

  Mustafa Kayalar’ın yerine Erkan Özkan geldi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İzmir’in Menderes ilçesinde belediye başkanı olarak görev yaptığı dönemde yolsuzluk iddiaları nedeniyle görevden uzaklaştırılan Mustafa Kayalar’ın yerine geçecek başkanvekili Erkan Özkan oldu.

  Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak 2019 yerel seçimlerinde Menderes Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Kayalar, yolsuzluk iddiaları nedeniyle geçen 5 Temmuz günü gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldı.

  Menderes'te başkanvekili chp'li özkan oldu
  Menderes’te Başkanvekili CHP’li Özkan oldu

  Kayalar’ın görevinin sonlanmasının ardından yerine geçecek başkanvekili için bugün meclis toplantısında seçim yapıldı. Seçim sonucunda CHP adayı Özkan belediye başkanvekili oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hukuka aykırı bir şekilde görevinden uzaklaştırılan Menderes Belediye Başkanımız Mustafa Kayalar’ın yerine seçilen Başkanvekili Erkan Özkan’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Menderes halkının iradesine hiç firesiz sahip çıkan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler