TRY - Türk Lirası
EUR
18,5250
USD
17,9489
GBP
21,9075
CNY
2,6612
24 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMuhsin Yazıcıoğlu'nu tanıyın, anlayın, anlatın

  Muhsin Yazıcıoğlu’nu tanıyın, anlayın, anlatın

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, “Buradan sesleniyorum; Ey İstanbullular, Ey Ankaralılar, Ey Türk milleti, Türk insanı ve insanlık Muhsin Yazıcıoğlu’nu tanıyınız, anlayınız, anlatınız. Alpaslan Türkeş’i anlayınız, tanıyınız, onu anlatınız.” dedi.

  Milli Yol Partisi lideri Remzi Çayır, partisinin genel merkezi binasında düzenlediği basın toplantısında konuştu. Çayır, rasyonel yaklaşımla akılla, irfanla, izanla, gerçeklerle hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Geleceği belirsiz bir ülke konumunda olunduğunu ifade eden Çayır, “Vatandaşlarımızda aynı düşüncedeler. ‘Yarın ne olacak, 1 ay sonra ne olacak, 1 yıl sonra ne olacak’ bununla ilgili hiç kimsenin öngörüsü yok. Milleti üreten, ürettiğini elde eden, elde ettikleri ile hayatını kolaylaştıran bir hale getirmek zorundayız. Bunun için de Milli Yol Partisi yola çıkarken bu millete gerçek anlamda sistemi değiştirecek 3 tane ana sütun üzerine sistem inşa edeceğimizi söyledik.

  Adalet yoksa üretim, insanlık, hayat yoktur. Liyakat yoksa siz üretim yapamazsınız. Hayatı güzelleştiremezsiniz, mutlu olamazsınız. Eğer bir yerde borç ekonomisine dayalı bir sistem yerine üretim ekonomisi gerçekleştirilmezse gelecek, istikbale dönük hayaliniz yoktur. Derhal milletin Milli Yol Partisi ile buluşması lazım. Yeni bir şey söyleyen yok. Biz yeni şeyler söylüyoruz. Biz süreli siyaset söylüyoruz, yeni bir inkılapçı ruhtan bahsediyoruz” diye konuştu.

  ‘MUHSİN YAZICIOĞLU’NU TANIYINIZ, ANLAYINIZ, ANLATINIZ’

  Remzi Çayır, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin İstanbul Saraçhane Meydanı’nda düzenlenen programda ‘Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıyınız, anlayınız, anlatınız’ açıklamalarına ilişkin, “Bende buradan sesleniyorum; Ey İstanbullular, Ey Ankaralılar, Ey Türk milleti, Türk insanı ve insanlık Muhsin Yazıcıoğlu’nu tanıyınız, Muhsin Yazıcıoğlu’nu anlayınız, Muhsin Yazıcıoğlu’nu anlatınız. Alpaslan Türkeş’i anlayınız, tanıyınız, onu anlatınız.

  Ben Türk milletinin ve haksızlığa uğramış, evinde yarın çocuğuna ne yedireceğini düşünen insanlara diyorum ki, ‘evet biliyorum çok zordasınız, hep beraber zordayız’. Bu zorluk bizi umutsuzluğa itmesin. Bizi çukura düşürmesin. Allah’ın izniyle güneş doğacak. Güneşin adı Milli Yol Partisi’dir ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun arkadaşlarıdır. Mutlak anlamda milletimizle buluşacağız ve bu gidişe bir son vereceğiz. Bu ülkede yaşayanlar ‘ne mutlu ki ben ülkede yaşıyorum, ben neden istikbalimi dışarıda arayayım?’ diyen gençlerle dolacak bu ülke. Bütün kötülüklere ve bütün olumsuzluklara rağmen güzel günler bizi bekliyor” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler