TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerMeksika'da çıkan fırtına 3 can aldı

Meksika’da çıkan fırtına 3 can aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Meksika’da çıkan fırtına can aldı. Nogales Sivil Savunma’dan yapılan açıklamada, iki kız çocuğu ve bir kadının selde yaşamını yitirdiği belirtildi.

Nogales Sivil Savunma’dan yapılan açıklamada, “Sele kapılan iki kız ve bir kadın hayatını kaybetti. Nogales’te çıkan fırtınada, 11 kişi acil durum ekiplerince kurtarıldı. Hayatını kaybedenlerden ilki 56 yaşında bir kadındı. Bir başka talihsiz olayda, 6 ve 8 yaşlarındaki iki kız çocuğu, annelerinin yanında taksiyle yolculuk ederken akıntıya kapılarak yaşamını yitirdi. Anne araçtan çıkmayı başardı, ancak suyun yoğun şiddeti nedeniyle kızlarını kurtaramadı” denildi. Acil durum ekipleri, vatandaşları sele karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler