TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
14.2 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıMBA Okulları 13'üncü kampüsü ile Eskişehir’de

MBA Okulları 13’üncü kampüsü ile Eskişehir’de

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları 13’üncü kampüs olan Eskişehir Kampüsü ile 2022-2023 akademik yılı itibarıyla eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

Medicana Grubunun vizyonu ile örtüşen adımları iddialı bir stratejiyle atarak büyümeye devam edeceklerini belirten Medicana Eğitim Grubu CEO’su Ayfer Batı, “Akademik Müfredattan Global Müfredat ve Süper Müfredata, yüz yüze eğitimden hibrit deneyime, öznel iyi oluş odağından multidisipliner gelişime kadar iddialı ve yenilikçi bir bakış açısıyla eğitimi yeniden tanımlıyoruz. Eskişehir’de 2022-2023 akademik yılı itibarıyla öğrencilerimiz, eğitimci kadromuz ve aileler ile birlikte eğitimde kaliteye, sağlığa ve yenilikçi düşünmeye odaklanacağız. Eğitim bizim tutkumuz ve eğitimi, her öğrencinin birey ve değer olarak tanımlandığı benzersiz bir yaşam alanına dönüştürmeyi önemsiyoruz.

Mba okullari 13uncu kampusu ile eskisehirde 1 - i̇ş dünyası - haberton
Mba okulları 13’üncü kampüsü ile eskişehir’de

Her bireyin kendi potansiyelini en üst düzeyde ortaya çıkarma şansına sahip olmayı hak ettiğine inanan bizler, modern çağın bizlere sunduğu tüm imkânlarla ‘Kişiselleştirilmiş Başarı Tasarımı’ anlayışımız doğrultusunda var gücümüzle hayal ediyor, üretiyor ve çalışıyoruz. Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları olarak eğitimde dönüşüm için yeni dünyanın yeterlilik alanlarına güçlü bir kadroyla odaklanıyoruz. ‘Okulu değil, eğitimi konuşan’ bir bakış açısıyla niteliği ön planda tutarak 6 şehir 13 kampüs ile ilerlediğimiz eğitim yolculuğunda Türkiye’nin her noktasında eğitim yatırımı yaparak büyümeye devam edeceğiz” dedi.  

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler