TRY - Türk Lirası
EUR
18,1347
USD
18,5885
GBP
20,6791
CNY
2,6122
14.8 C
Ankara
18.6 C
İstanbul
23.3 C
İzmir
7 Ekim 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEskişehir'de kuvvetli rüzgar: ağaçlar devrildi

Eskişehir’de kuvvetli rüzgar: ağaçlar devrildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Eskişehir’de kuvvetli rüzgarda, mevsimlik işçilerin çadırları yıkıldı, devrilen 3 ağaç nedeniyle Bahçecik Mahallesi’nde de yol kapandı.

Eskişehir Sivrihisar ilçesinde etkili olan kuvvetli rüzgar günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Buzluca Mahallesi’nde mevsimlik tarım işçilerinin çadırları rüzgardan yıkıldı. İşçilerin battaniye, halı, yastık ve yorganları da kullanılamaz hale geldi. Sivrihisar Kaymakamlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve AFAD ekipleri tarafından bölgede çadırları yıkılan ve zarar gören mevsimlik tarım işçilerine yaşam malzemeleri dağıtıldı.

Eskisehirde kuvvetli ruzgar agaclar devrildi 1 - yerel haberler - haberton
Eskişehir’de kuvvetli rüzgar: ağaçlar devrildi

Bahçecik Mahallesi’nde de etkili olan rüzgar nedeniyle 3 ağaç devrildi, mahalleye giden yollar kapandı. Karayolları 45’inci Şube Şefliği ekipleri, yaklaşık 1 saat süren çalışmayla yıkılan ağaçları kaldırıp yolu yeniden trafiğe açtı

Fikrinizi Belirtin

Yazı ilginizi ne kadar çekti?
Yazı konuya hakim mi?
Yazı okunabilir mi?
Yazının görseli yazıyla uyumlu mu?
Yazıyı arkadaşlarınıza önerir misiniz?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler