TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıMazars Denge Online STK Panayırı başladı

Mazars Denge Online STK Panayırı başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Mazars Denge, Online STK Panayırı başladığını duyurdu. 10 Aralık’a kadar sürecek projeye, farklı konularda çalışan birçok STK katıldı

STK PANAYIRI ŞİRKETLERE ‘BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’ MESAJI

STK’ların şirketler için önemine değinen Mazars Denge Yönetim Danışmanlığı Ortağı Mehmet Eronat, “Benimsemiş olduğumuz kurumsal sürdürülebilirlik felsefesi gereği sivil toplumun gücüne çok inanıyor ve STK‘ları vazgeçilmez bir paydaşı olarak görüyoruz. Bu nedenle kendi çalışanlarımız ve müşteri olmak üzere tüm paydaşlarımız için kolektif bir sürdürülebilirlik bilinci yaratmak için her alanda STK’lar ile işbirliğini önemsiyor ve bu işbirliklerini oluşturmak için çaba sarf ediyoruz.

STK panayırı şirketlere bir mesaj aslında. Ekonomik sistemde şirketler için sadece çalışanlar, müşteriler, büyüme, karlılık, satış, piyasa ekonomisi vb. dışında farklı ve yadsınamaz gerçekliklerin olduğunu fark etmemizi sağlayan bir mesaj. Mevcut sistemde farkındalık yaratmak ve tüm paydaşları ortak bir çatı altında toplanmanın en keyifli ve güzel yollarından birisi STK panayırları. Bu etkinlikler ile hem çalışanlar hem de şirketler ilgi alanlarına ve önceliklerine göre yer almak istedikleri toplumsal gönüllülük hareketi seçeneklerini rahatlıkla görebilme imkanını yakalıyorlar. Bu bağlamda STK panayırının en önemli katkısı; kurumlarda ve bireylerde sivil toplum bilincini geliştirirken aynı zamanda birlikten nasıl bir kuvvetin doğabileceğini tüm paydaşlara göstermesidir” diye konuştu.

“Tüm paydaşları ortak bir çatı altında toplanmanın en keyifli ve güzel yollarından birisi STK panayırları”

BİRÇOK STK KATILACAK

Online STK panayırına katılacak STK’lar ise şöyle:

“TOG, Çorbada Tuzun Olsun Derneği, Kaos GL Derneği, Hrant Dink Vakfı, UCIM, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği, Lokman Hekim Sağlık Vakfı, TÜSEV, Greenpeace, Çöpüne Sahip Çık, KAÇUV, Kazdağı Doğal ve Kültürel Yaşamı Koruma Derneği ve Deniz Yaşamını Koruma Derneği.”

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler