TRY - Türk Lirası
EUR
15,3401
USD
13,4502
GBP
18,3536
CNY
2,1187
-2.7 C
Ankara
8.5 C
İstanbul
8.5 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaYazarlar47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

  47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

  Avatar of akın ergez
  Akın Ergezhttps://haberton.com/
  Akın Ergez, Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu, Satış Danışmanlığı ve Gişe yetkilisi olarak çalıştıktan sonra Eğitim sektörüne geçiş yaptı. Drama Lideri olarak özel okullarda görev yaptı. Bos zamanlarında farklı dallar edinmek adına eğitim programlarına katılıyor. Şuan da Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalışmakta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Sizin bir yeteneğiniz olsaydı hangi dalda Altın Kelebek alırdınız?

  47. Pantene altın kelebek ödülleri sahiplerini buldu
  Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

  46 Yıldır müzik, Sanat, Haber, Magazin, Dizi gibi bir çok kategoride bir çok isme ödül veren, pandemi sürecinin devam etmesinden dolayı 2 yıl boyunca gerçekleştirilmeye Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün akşam Zorlu Center de gerçekleşen muhteşem bir gece ile sahiplerini buldu.

  47. Pantene Altın Kelebek ödül törenine katılanlar şıklıkları ile göz doldurdu. Ödüle layık görülen yıldızlar sahne performansları ile geceye damga vurdu diyebilirim. Yıllardır gerçekleştirilen ödül gecesinde sadece kendi kanalındaki yapımlara ödül veren Kanal D’nin bu sene ödülleri bir çok kanal, dizi ve programa vermesi gecenin en çok konuşulanları arasındaydı.

  47. Pantene altın kelebek ödülleri sahiplerini buldu. Sizin bir yeteneğiniz olsaydı hangi dalda altın kelebek alırdınız?
  47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Sizin bir yeteneğiniz olsaydı hangi dalda Altın Kelebek alırdınız?

  Kırmızı Halı Töreni ile başlayan gecede kırmızı halıda bir çok ismin ünlü modacılardan satın aldığı kıyafetlerle adeta göz kamaştırdı. Fakat geçenin en anlamlı cümleleri En İyi Gündüz Kuşağı ve Kadın Sunucu Ödülünü Alan Müge Anlı ve Haber Sunucu Ödülünü Alan Nazlı Çelik ve Masumlar Apartmanı Oyuncusu Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Kadına Şiddet konusunda konuşmaları gerçekten günlerce konuşulacak.

  Hadise - yazarlar - haberton

  Ne diyeyim iyi ki varsın Altın Kelebek, daha nice senelerde ödüller dağıtılsın. Peki sizin bir yeteneğiniz olsaydı hangi dalda Altın Kelebek alırdınız.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler