TRY - Türk Lirası
EUR
18,2365
USD
18,5860
GBP
20,8262
CNY
2,6119
13.2 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
23 C
İzmir
7 Ekim 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriMadalya alan sporculara araba hediye edildi

Madalya alan sporculara araba hediye edildi

İnceleme Puanı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tokyo 2020’de madalya alan sporculara Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin tarafından araba hediye edildi

Tokyo 2020’de tekvando alanında bronz madalya ile Türkiye’ye dönen Merve Çoban ile Ali Sofuoğlu’na Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin tarafından araba hediye edildi.

Kağıthane Belediyesi, Tokyo 2020’de tekvando alanında gösterdikleri başarıdan dolayı Merve Çoban ile Ali Sofuoğlu’nu ödüllendirmek istedi. Aldıkları bronz madalyayla Türkiye’ye başarı getiren sporculara, Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin tarafından araba hediye edildi. Gençleri tebrik eden Başkan Öztekin, “Kağıthane Belediye Spor Kulübümüzdeki lisanslı iki sporcularımız ülkemizi temsil etti. Başarıya ulaştık. Onların her zaman yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Bugün de onları tekrardan ödüllendirmek istedik” açıklamasını yaptı. Ayrıca Başkan Öztekin bu vesileyle gençleri de spora özendirip teşvik etmeyi amaçladıklarını söyledi.

” başkanımıza, yöneticilerimize ve antrenörlerimize bize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. ”

“SPORCUYA DESTEK VAR”

Başarısının tebrik edilmesinden dolayı çok mutlu hissettiğini ifade eden Merve Çoban, olimpiyatlara ilk defa katılmalarına rağmen güzel mücadele ettiklerini belirtti. Olimpiyat psikolojisinin çok farklı olduğuna değinen Çoban, “Başkanımıza, yöneticilerimize ve antrenörlerimize bize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca çalışmalarımıza hala durmadan devam ediyoruz. Ülkemize başarı getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Sporculara Türkiye’de destek olunduğuna değinen Çoban, “Olimpik sporcu olmamamıza rağmen üniversiteye girerken ya da atamalarımızda bize gayet yardımcı olunuyor” şeklinde konuştu.

” sporda gelişebilmek aslında bir süreç meselesidir”

“SPORCULAR ÖNCEDEN BU KADAR DEĞER GÖRMÜYORDU”

Ali Sofuoğlu ise böyle bir organizasyon düzenlenmesinin önemli olduğunu vurguladı. Türkiye’de sporun daha da gelişebilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu belirten Sofuoğlu, “Sporda gelişebilmek aslında bir süreç meselesidir. Örneğin sporcular, önceden bu kadar çok değer görmüyordu. Bu kadar çok imkanlara da sahip değildik. Planımızı uzun vadelere göre hazırlayıp hedeflerimizi de ona göre tutmalıyız” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Yazı ilginizi ne kadar çekti?
Yazı konuya hakim mi?
Yazı okunabilir mi?
Yazının görseli yazıyla uyumlu mu?
Yazıyı arkadaşlarınıza önerir misiniz?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler