TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınLouren mayoları dünya plajlarında

  Louren mayoları dünya plajlarında

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Louren Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Solmaz, Türk Markası Louren Dünya Mayo Sektöründe ilk 10’da Kumaşları İtalya’dan özenle seçilerek ithal edilen Louren mayo, bikini ve mayokinilerinin en ayırt edici özelliğinin kalıpları olduğunu söyledi.

  Mayo, bikini ve mayokini dünyasına 2019 yılında iddialı bir şekilde girdiklerini ve ilk defa Miss Turkey 2019 modellerinin üzerinde görücüye çıktıklarını belirten Louren Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Solmaz, iç ve dış pazardaki plaj giyim modasına yön vermek üzere yola çıktıklarını kaydetti.

  Louren mayolari dunya plajlarinda 1 - moda ve kadın - haberton
  Louren mayoları dünya plajlarında

  Dünyada 3 yılda en hızlı büyüme başarısı gösteren en iyi 10 mayo-bikini markasından biri olan, kumaşları İtalya’dan özenle seçilerek ithal edilen Louren mayo ve bikinilerinin en ayırt edici özelliğinin kalıpları olduğunu aktaran Solmaz, “Sektörde hem kumaş ve kalıp kalitesine hem stil sahibi model ve renklere sahip yeterli bir mayo markası yok. Louren bu boşluğu rafine bir zevk ve elegan bir stil ile tamamlamak üzere yola çıktı. Türkiye’de mayo denince akla gelen ilk marka, en çok tercih edilen marka Louren olacak. En kaliteli kumaşın en iyi kalıp ile bir araya gelmesinden doğan sinerjiyi, renk ve desenler ile birleştirerek plaj modasında trendlerin öncüsü olacağız” diye konuştu.

  Türkiye’de rakipsiz mayo markası olma yolunda hızla ilerlediklerini dile getiren, dünyada ise ilk 10 mayo markası arasına girdiklerini belirten Solmaz, “En iyi olmak hem cesaret hem özgüven ister. Biz Louren markasını bu iki anahtar kelime üzerine kurduk. Ürün kalitemize güveniyoruz, çünkü kalitenin asla tesadüf olmadığına inanıyoruz” dedi.

  Louren mayolari dunya plajlarinda 2 - moda ve kadın - haberton
  Louren yönetim kurulu başkanı çağlar solmaz, türk markası louren dünya mayo sektöründe ilk 10’da kumaşları i̇talya'dan özenle seçilerek ithal edilen louren mayo, bikini ve mayokinilerinin en ayırt edici özelliğinin kalıpları olduğunu söyledi.

  Çağlar Solmaz: Kemerli imza mayo tasarımlarımız markamızın farkını yansıtıyor Plaj modasını da değerlendiren Solmaz ‘’Kendine güvenen, hayatı dolu dolu yaşayan, stili ile parmakla gösterilen Louren kadını, mayo ve bikinileriyle girdiği her ortamda fark yaratacak. Ataşehir’deki merkez showroomumuz da dahil olmak üzere Bodrum, Fethiye, Marmaris’te toplam 4 mağazamız var. Tabii satışlarımızın önemli bir kısmını gerçekleştirdiğimiz louren.com.tr online mağazamızı da unutmamak gerek. Özellikle yalnızca online mağazamızda yer alan kemerli imza mayo tasarımlarımız markamızın farkını yansıtıyor. Bu yaz plajlarda şık ve tarz sahibi olmak isteyen kadınlara farklı renk ve desenleri sunuyoruz.’’ dedi.

  Solmaz ayrıca renk ve desen çeşitliliğiyle ilgili de bilgi verdi: ‘’2022 sezon renklerinde Atlantik mavisi tonları, Nude renkler, pembenin tonları, toprak ve şeftali tonları, güneş tonları, zeytin yeşili ve tropik yeşiller var. Desenlerde ise yılan derisi, leopar ve zebra, grafik, retro, çiçek, sulu boya, bohem desenler, pano baskılar ön planda.

  V yaka mayolar, vücudu saran şeritlere sahip ya da çapraz askılı bikiniler, yanları biyeli ve geniş pencereli mayolar, yüksek belli ve minimal süslemelere sahip bikiniler, modern kadını bir beden küçülten bikini ve mayolar, iddialı kadınlar için cesur ve seksi bikiniler, tek alt ve üstler parçalar ile farklı beden ve model kombini oluşturulan mix&match koleksiyonu, aile kombinleri ile anne kız bikiniler-babaoğul şortlar, ayrıca plaj stilini tamamlayıcı kaftan, gömlek, etek ve şortlar, çanta, havlu gibi aksesuarlarımız da var.’’

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler