14.2 C
Ankara
15.5 C
İstanbul
19.3 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamLisede eğitime 1 hafta koronavirüs engeli

  Lisede eğitime 1 hafta koronavirüs engeli

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Sağlık Bakanlığı’nın vaka oranı haritasına göre, ‘orta riskli’ iller arasında yer alan Van’da Lisede eğitime 1 hafta koronavirüs engeli.

  Normalleşme süreciyle açılan Atatürk Anadolu Lisesi‘nde, öğretmen ve öğrencinin Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle eğitime 1 hafta ara verildi. 

  Sağlık Bakanlığı’nın vaka oranı haritasına göre, sarı kategorideki ‘orta riskli’ iller arasında bulunan Van’ın İpekyolu ilçesinde, Atatürk Anadolu Lisesi’nde görev yapan öğretmenin Covid-19 testi pozitif çıktı. Okuldaki bir öğrencinin testinin de pozitif çıkması üzerine eğitime 1 hafta süreyle ara verildi. Durum, öğrenci ve velilerine bildirilirken, okula gelmemeleri istendi. Öğrencilerin sınavlarının da ertelendiği belirtildi. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler