TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriLevent Vadisi Dağ Bisiklet Yarışı tamamlandı

  Levent Vadisi Dağ Bisiklet Yarışı tamamlandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Malatya’nın Akçadağ İlçesinde, Uluslararası Levent Vadisi Dağ Bisiklet Yarışı heyecanı yaşandı. Yarışmada ödüller sahiplerini buldu.

  Malatya’nın turizm merkezlerinden biri olan Levent Vadisi, bu yıl ilki gerçekleştirilen Uluslararası Levent Vadisi MTB CUP C2 Dağ Bisiklet Yarışı’na ev sahipliği yaptı. Akçadağ Belediyesi organizasyonunda Gençlik ve Spor Bakanlığı, Malatya Valiliği, Uluslararası Bisiklet Birliği ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğinde Uluslararası Levent Vadisi MTB CUP C2 Dağ Bisiklet Yarışı’na yurt içinden ve yurt dışından 150’den fazla sporcu katıldı. 14 kategoride gerçekleştirilen yarışları Yunanistan’dan hakem Dimitrios Konstantopoulos yönetirken, yarışın parkur direktörlüğünü Veysel Gülmez ile İbrahim Asiltürk ve Federasyon İl Temsilcisi Furkan Apak yaptı.

  Levent vadisi dag bisiklet yarisi tamamlandi 1 - spor haberleri - haberton
  Levent vadisi dağ bisiklet yarışı tamamlandı

  Yarışmada elit erkeklerde Dimitrios Antoniadis, elit kadınlarda Alexandra Adam ipi göğüslerken, master A erkeklerde Mehmet Canan Balcı, master B erkeklerde Mustafa Ekici, genç erkeklerde Arda Topal, genç kadınlarda Aydan Güleç, 17 yaş altı erkeklerde Nafız Ege Karagöl, 17 yaş altı kadınlarda Emine Irmak Sezer, 15 yaş altı erkeklerde Necdet Günaydın, 15 yaş altı kadınlar kategorisinde ise Fatma Nisa Günaydın dereceye giren isimler oldu. Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Asbaşkanı Bahattin Akyön’nün de katıldığı yarışmada dereceye giren sporculara ise ödülleri Vali Hulusi Şahin ile Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan tarafından verildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler