16 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıKüresel rekabette en önemli kaynağımız gençlerimiz

  Küresel rekabette en önemli kaynağımız gençlerimiz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, “Küresel rekabette en önemli kaynağımız gençlerimiz” dedi.

  Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Büyük önder Atatürk’ün, ülkemizin geleceğini güvenle emanet ettiği gençlerimiz, Türkiye’nin ekonomik ve sosyal alanda kalkınması ve küresel rekabetçiliğine etki eden en kıymetli varlığımız” dedi.

  Gençlere yapılan yatırımı, “ülkemizin uzun soluklu kalkınma vizyonuna yapılan yatırım” olarak gördüklerini vurgulayan Sargın, şöyle devam etti:

  “Bu çerçevede, 2021 yılının başında hayata geçirdiğimiz  “YASED Akademi” projemizle gençlerimizi hızla değişen küresel iş ve yatırım ortamının ihtiyaçlarına yönelik yetkinlikler hakkında bilgilendirmeyi ve onları iş hayatına hazırlamayı hedefledik. 

  “Türkiye’nin uluslararası yatırımcıları olarak, ülkemizin yetenekli gençlerini dünya çapında istihdam etmenin ötesinde, bu seneki Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızda YASED Akademi projemizin ilk mezunlarını vermenin de gururunu yaşıyoruz. 

  “Ülkemizin güçlü insan kaynağına, geleceğine olan yatırımlarımızı sürdürmekte kararlıyız.

  “Bu vesile ile Kurtuluş Savaşımızın en önemli simge tarihlerinden birini gençlere armağan eden büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere, tüm Türkiye’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler