TRY - Türk Lirası
EUR
20,502
USD
19,037
GBP
23,266
CNY
2,765
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıKüçük Kulüp Derneği'nde, Sarıgedik yeniden başkan seçildi

Küçük Kulüp Derneği’nde, Sarıgedik yeniden başkan seçildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İzmir’deki Küçük Kulüp Derneği’nde olağan genel kurul gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen olağan genel kurulunda Emre Sarıgedik, yeniden başkanlığa seçildi.

Kentin ileri gelen sanayicileri, tüccarları, etkili odaların başkanları ve yerel yöneticilerinin katıldığı toplantı hafta sonunda yapıldı. Kongredeki konuşmasında, spor ve dostluğun kenetlendiği Küçük Kulüp’ün özel bir yere sahip olduğunu vurgulayan Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, “2023 yılında her yaptığımızın bir üstüne koymak istiyoruz. Türkiye gerçekten yetenekli gençlere sahip bir tenis ülkesi. Bizim de bu gençlere inancımız var.

Dünyanın en iyi sporcusunu yetiştirme arzumuzla devam ediyoruz. Ülkemizin tanıtımına katkı sağladık ve dünya tenisine örnek oluşturduk. Dostluğumuzun pekişmesi tenis sporumuzun gelişmesi adına Küçük Kulüp Derneği önemli çalışmalar yapıyor. Yeni dönem için Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Küçük kulüp derneği'nde, sarıgedik yeniden başkan seçildi
Küçük Kulüp Derneği’nde, Sarıgedik yeniden başkan seçildi

ÇOLAKOĞLU: ÖNEMLİ BİR MİSYONU YERİNE GETİRİYOR

Küçük Kulüp Derneği’nin kent cemiyet hayatında önemli bir yere sahip olduğuna dikkati çeken iş insanı Kemal Çolakoğlu da “Bir kentin kanaat önderleri zaman zaman bir araya gelmeli görüş alışverişinde bulunmalıdır. Tarihi yaklaşık bir asır öncesine dayanan bu sivil toplum kuruluşumuz, bu anlamda önemli bir misyonu yerine getiriyor. Sadece spor değil sosyal sorumluluk projelerinin de hayata geçmesinde koordinatör görevi üstleniyor. Kentimizin önde gelen isimlerinin harcı ve nüvesi niteliğindeki derneğimiz gelecek kuşaklara Başkan Sarıgedik ve arkadaşlarının çalışmaları sayesinde taşınacak. Omuzlarındaki bu ağır yükü taşımalarına destek olacağız” diye konuştu.

SARIGEDİK: KENTİN TUTKALIYIZ

Tek liste ile seçime gitmenin ağır sorumluluğunu omuzlarında hissettiğini vurgulayan Sarıgedik ise şunları kaydetti:

“Hayata geçirdiğimiz ve geçirmek istediğimiz projeleri bilen üyelerimiz bize tek listeyle seçime gitme sorumluluğunu yükledi. Bize olan bu güven için teşekkür ediyorum. Kenti kenetleyen ve tutkalı olan bu kulübün önemli bir misyonu var; Türkiye’nin batıya açılan kapısı İzmir’i birçok alanda daha ileriye taşımak. Bu misyondaki en önemli kaldıracımız spor ve sporun dilidir. Sporda kazanmak veya kaybetmekten daha önemli olan mücadele azim ve gayreti ile sonrasında dostluk, kardeşlik ve kaynaşmayı sağlamaktır. Sporun ana amacı budur.

İzmir'deki küçük kulüp derneği'nde olağan genel kurul gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen olağan genel kurulunda emre sarıgedik, yeniden başkanlığa seçildi.
İzmir’deki Küçük Kulüp Derneği’nde olağan genel kurul gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen olağan genel kurulunda Emre Sarıgedik, yeniden başkanlığa seçildi.

Spor, resim, müzik, kısacası sanat evrenseldir. Sporun ve sanatın dili ortaktır. Her ülkeye, her millete, her topluma aynı dilden hitap eder ve aynı mesajı verir. Spor ve sanat, yapanlara verdiği zevk kadar taraftarlarını da buluşturur. Bu buluşmayı gerçekleştirdiğimiz büyük ailemizi aydınlık geleceğe taşıma sorumluluğunu bana ve arkadaşlarıma bir kez daha verdiğiniz için minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”

Konuşmaların ardından Kemal Çolakoğlu, başarılı çalışmaları nedeniyle Emre Sarıgedik’e teşekkür plaketi takdim etti.

Sarıgedik başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, Ayşegül Kurtel, Gülgün Hıdır, Ümran Bağcı, S.Arda Yağcı, İlker Genç, Ahmet Aslaner, Mark Sevinti, Selçuk Özer ve Serhat Kaya’dan oluştu. Denetim Kurulu’nda Enrico Ricardo Aliberti, Celal Özlü ve Avram Sevinti, Onur (Disiplin) Kurulu’nda ise Cem Bakioğlu, Ahmet K. Sağel, Bahar Şeker ve Kemal Çolakoğlu yer aldı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler