TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKuaförlerden kimsesiz çocuklara 23 Nisan sürprizi

  Kuaförlerden kimsesiz çocuklara 23 Nisan sürprizi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası (AKGO) ; İsmail Uğur, Zafer Özdemir ve Cafer Çayırlı, Ankara Kimsesiz Çocuklar Yurdu’na giderek çocukları 23 Nisan şenliklerine hazırladı.

  Ankara kimsesiz çocuklar yurdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında şenlik düzenledi. Şenlikte çocukların saçlarını ise Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası (AKGO) Başkan Vekili İsmail Uğur, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Özdemir ve Cafer Çayırlı ücretsiz olarak hazırladı.

  Ankara kimsesiz çocuklar yurdu, 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kapsamında şenlik düzenledi.
  Ankara kimsesiz çocuklar yurdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında şenlik düzenledi.

  Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası’nın çeşitli yardım etkinliklerine gönüllü olarak katıldığını belirten İsmail Uğur “Bu tür etkinliklerde yer almak bize mutluluk veriyor. Çocuklar geleceğimizdir, onlara sahip çıkmak hepimizin görevi. 23 Nisan etkinliklerinde yaklaşık 40 çocuğumuzu hazırlayarak onlarla birlikte heyecanlarını paylaştık. Devletimizin çocuklara verdiği bu hizmete katkı sağlamak, çocuklar ile bir araya gelmek bizim için tarifsiz bir duygu” dedi.

  Kuaförlerden kimsesiz çocuklara 23 nisan sürprizi
  Kuaförlerden kimsesiz çocuklara 23 Nisan sürprizi

  İsmail Uğur, “İhtiyaç halinde devletimiz ile irtibatta olarak çeşitli yaşlı, engelli veya kimsesiz çocuklara bu tür yardımlarda gönüllü olarak bulunmak için Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası (AKGO) olarak her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler