TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamKöyde kaybolan Ozan ve Yağmur bulundu

Köyde kaybolan Ozan ve Yağmur bulundu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bilecik’in Gölpazarı ilçesine bağlı Tongurlar köyünde kaybolan Ozan ve Yağmur, jandarma ve AFAD ekiplerinin çalışmasıyla 3 kilometre mesafede bulunup ailelerine teslim edildi.

İstanbul’da oturan Halil Balcıoğlu, kardeşi Gülden Sarısaç, çocukları Ozan Tuna Balcıoğlu ve Yağmur Aysel Sarısaç ile birlikte Gölpazarı ilçesine bağlı Tongurlar köyünde satın aldıkları bahçeye gitti. Bir süre sonra Ozan ve Yağmur, su almak için bahçeden yaklaşık 500 metre uzaklıktaki araçlarına gitti. Ancak kuzenler geri dönmedi.

Koyde kaybolan ozan ve yagmur bulundu 1 - yaşam - haberton
Köyde kaybolan ozan ve yağmur bulundu

Halil ve Gülden kardeşler çevrede yaptığı aramalarda çocuklarını bulamayınca jandarmaya haber verdi. Bunun üzerine bölgeye jandarma ve AFAD ekipleri sevk edildi. Ekipler, yaklaşık 2 saatlik çalışmayla çocukları bahçeden yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta buldu. Sağlık kontrolünden geçirilen çocuklar daha sonra ailelerine teslim edildi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler