TRY - Türk Lirası
EUR
17,7798
USD
18,4748
GBP
19,9489
CNY
2,5811
22.4 C
Ankara
23 C
İstanbul
24.3 C
İzmir
27 Eylül 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYerel Haberlerİstanbul'da 'Huzur İstanbul' denetimi

İstanbul’da ‘Huzur İstanbul’ denetimi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İstanbul’da ‘Huzur İstanbul’ denetimleri gerçekleştirdi. Polis helikopterinin havadan destek verdiği denetimlerde narkotik köpekleri de görev aldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde birçok noktada ‘Huzur İstanbul’ adlı denetimleri yapıldı.  Denetimlere, Narkotik Suçlarla Mücadele, Mali Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Çevik Kuvvet, Deniz Liman ve Trafik Denetleme Şube müdürlüklerinden ekipler katıldı. Şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlere polis helikopteri de havadan destek verdi.

Istanbulda huzur istanbul denetimi 1 - yerel haberler - haberton
İstanbul'da 'huzur i̇stanbul' denetimi 1

TAKSİM’DE DURDURULAN OTOMOBİLLER DİDİK DİDİK ARANDI

Denetim yapılan noktalardan biri de Taksim Meydanı oldu. Polis ekipleri tarafından durdurulan araçlar didik didik aranırken, narkotik köpeği ‘Gold’ da denetimlere katıldı.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler