14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazar, Nisan 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamKısıtlama öncesi Mısır Çarşısı'nda yoğunluk

  Kısıtlama öncesi Mısır Çarşısı’nda yoğunluk

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala vatandaşlar Eminönü’ne akın etti. Mısır Çarşısı’nda alışveriş yapanlar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi hazırlık yaptı.

  Bazıları ise Mısır Çarşısı’na alışveriş için değil, gezmek için geldiğini belirtti. Eminönü esnafı ise, kalabalığın satışlara etki etmediğini söyleyerek, “Sadece kısıtlamaya saatler kala burası böyle oluyor. Bu da kuru kalabalık zaten” dedi.

  EN YOĞUN YER KURUYEMİŞÇİLER

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanacak 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala Eminönü‘nde yoğunluk yaşandı. Kısıtlama öncesi alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar buradaki dükkanlara geldi. Alışveriş dışında gezmek için gelen vatandaşlar da yoğun kalabalık oluşturdu. Bazı vatandaşlar çarşının kalabalık olduğunu belirtirken, bazıları ise bu kalabalıktan korkmadıklarını söyledi. Yoğunluk en çok kuruyemişçilerde görüldü.

  Kahve dükkanları önünde de uzun kuyruklar oluştu. Bazı vatandaşların yapılan tüm uyarılara ve yoğun kalabalığa rağmen maskesiz olduğu görüldü. Alışveriş dışında gezmek için gelen vatandaşlar da yoğun kalabalık oluşturdu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler