TRY - Türk Lirası
EUR
15,2895
USD
13,4703
GBP
18,3557
CNY
2,1234
-9.3 C
Ankara
2.3 C
İstanbul
-0.2 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKış gününde havuz keyfi

  Kış gününde havuz keyfi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesinin yüzme havuzları vatandaşların kış gününde havuz keyfi yapmalarına olanak veriyor. 7’den 70’e Çankayalılar, günün farklı saatlerinde modern havuzlarda spor yaparak günün stresini atıyorlar. 

  Halkın ihtiyaçlarına göre hazırlanan projeleri birbiri ardına hizmete sunan Çankaya Belediyesi, yüzme havuzlarıyla da göz dolduruyor. Kış soğuklarında yüzmek isteyen Çankayalılar, havuzları günün diledikleri saatinde kullanabiliyorlar. 

  Çankaya Belediyesinin Birlik ve Çiğdem mahallelerinde hizmete açtığı kapalı yüzme havuzları yoğun ilgi görüyor. Birlik Mahallesi’ndeki Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzu ile Çiğdem Mahallesi’ndeki Mustafa Kemal Atatürk Spor Merkezi’nde hem spor yapma hem de günün stresini atma imkanı bulan vatandaşlar keyifli vakit geçiriyor. 

  Kış gününde havuz keyfi
  Kış gününde havuz keyfi 1

  PAZARTESİ HARİÇ HER GÜN AÇIK 

  Pandemi nedeniyle hijyen kurallarına maksimum ölçüde dikkat edilen havuzlarda aynı anda belli bir sayının geçilmemesi sağlanıyor. Haftanın 5 günü 08.00 ile 21.00 saatleri arası hizmet veren yüzme havuzları Pazar günleri ise saat 20.00 ye kadar açık kalıyor. Bir saatlik seans aralığında düzenli olarak dezenfekte edilen havuzlar pazartesi günü hizmet vermiyor.   

  Vatandaşların uygun oldukları koşullara göre farklı abonelik hizmetlerinin sunulduğu havuzlarda yıllık ya da aileler için uygun şartlar da sağlanıyor. Fitness imkanının da olduğu yüzme havuzları yazın olduğu gibi kış aylarında da büyük küçük tüm Çankayalıları ağırlıyor.   

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler