TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerPolitikaKılıçdaroğlu Uşak'ın Sivaslı ilçesinde esnafı dolaştı

Kılıçdaroğlu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde esnafı dolaştı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde belediyeyi ziyaret edip, esnafı dolaştı. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Uşak’a geldi. İlk durağı Sivaslı ilçesi olan Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanı Hürriyet Şafak’ı makamında ziyaret etti. Beraberinde CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ve partililer olan Kılıçdaroğlu’na, Başkan Şafak, çilek, kuru fasulye, Sivaslı’ya özgü ot ve tarhana ile el yapımı dokuma halı hediye etti.

Kılıçdaroğlu Uşak'ın Sivaslı ilçesinde esnafı dolaştı
Kılıçdaroğlu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde esnafı dolaştı

Sivaslı’da eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Şafak, “A, b, c partisi ayırmaksızın herkese kucak açıp, eşit hizmet sağlıyoruz” dedi. Kılıçdaroğlu da “Güzel, hiçbir ayrım yapmaksızın güzel olmuş. Bir belediye başkanına yakışan da budur, kendi halkı arasında eşit hizmet vermek, hiçbir ayrım yapmamak güzel bir şey” yanıtını verdi.

Daha sonra esnafı ziyaret eden CHP Lideri, üretici kadınlarla sohbet ederek, “Bize güvenin. Vallahi de billahi de düzelteceğim” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Uşak'ın Sivaslı ilçesinde belediyeyi ziyaret edip, esnafı dolaştı.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde belediyeyi ziyaret edip, esnafı dolaştı. 

Muharremşah Mahallesi’nde besiciler ile buluşan, İsmetpaşa Caddesi’nde esnafı gezen 

Kılıçdaroğlu’na bir dükkan sahibi ise havanın yağmurlu olduğunu belirtip, “İnşallah o bereket işlerimize de yansır. Mutlaka refah seviyesini yükseltmek lazım ki zincirleme olarak vatandaş da gidip, alışveriş yapabilsin. Türkiye’nin en önemli sorunu refah seviyesinin yükselmesi, özellikle de emeklilerin” dedi. Kılıçdaroğlu da “Kişi başına gelir arttığı sürece, gelip alışveriş yapacaktır. Lokantaya, kahveye, pastaneye gidecektir. Elbise alacaktır ya da evini yenileyecektir. Gelirin tabana yayılması lazım” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'na, Başkan Şafak, çilek, kuru fasulye, Sivaslı'ya özgü ot ve tarhana ile el yapımı dokuma halı hediye etti.
Kılıçdaroğlu’na, Başkan Şafak, çilek, kuru fasulye, Sivaslı’ya özgü ot ve tarhana ile el yapımı dokuma halı hediye etti.

Kılıçdaroğlu, daha sonra kanaat önderleri ile görüşmek üzere Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak toplantıya geçti.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler